تشخیص پلاک خودرو فارسی در حوزه یادگیری ماشین با دیتاست موجود با پایتون(2356)

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام پروژه تشخیص پلاک ایرانی با پایتون در حوزه 

یادگیری ماشین وعمیق

در این پروژه با توجه به دیتاست در لینک https://ceit.aut.ac.ir/~keyvanrad/download/ML971/project/

رمز فایل :  ML971Data حدود 91 مگ هست که شامل عکس پلاک است .

کاردر 2بخش هست که بخش اول پیش پردازش در حوزه پردازش تصویراست و می بایستی صورت بگیره حذف نویز حاصل از نور وگل ولای و بخصوص کج شدگی پلاک وشناسایی موقعیت پلاک و کشیدن مستطیل دور آن که نشون بده پلاک تشخیص داده و... است که میتونید از opencv داخل پایتون استفاده کنید تا یک پلاک نرمال جهت مرحله اصلی و معیار درس یادگیری ماشین و عمیق است به کار گرفته بشه که میبایست نویسه های فارسی داخل پلاک با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین و یا عمیق استخراج و تبدیل به متن بشه در ضمن دیتا ست که عکس هست در کار بیاد که حدود 70 درصدی جهت آموزش استفاده بشه و 30درصدی برای تست که پس از آموزش بتونه میزان صحت  در زمان تست با دیتا کنار گذاشته را داشته باشه  و متن داخل پلاک را با مستطیل استخراج ونمایش بده و تبدیل به متن با درصد صحت کنه که برای مدل اینکار قبلا به من الگوریتم SVMبه همراه عمیق پیشنهاد داده شده لطفا از اپلیکشن آماده استفاده نشه که خودش همه کاری میکنه مثل تشخیص چهره که با یک لینک .xmlهمه چی آماده هست و فقط کافیه استفاده بشه گزارش کامل کدها و الگوریتم میبایست در پروژه داده بشه

صوتی هم که قبلا دادم


+8500
+47260

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.