طراحی حعبه باکس بسته بندی ( برای کاغذ رولی سیگار)

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام. بسته بندی که میخوایم طراحی کنید شامل دو بخشه:

1- دیسپلی باکس : این همون بسته بزرگتر هست ( تو تصاویر همون نقره ایه) که بسته های کاغذ سیگار کوچیکتر تو اون قرار میگیرن.

2- ویزارد باکس: همون بسته های کوچیکتر ( توتصاویر ضمیمه شده همون بسته سبزرنگ ها هست)

-تمام عکس ها نمونه هستن و متون جدید  که به جای متن این عکس های نمونه باید استفاده بشه توی پوشه دیزاین به انگلیسی نوشته شده.

- ما دنبال یک طراح خلاق و حرفه ای هستیم. ممکنه نیاز به چند بار ادیت باشه تا در نهایت کار پذیرفته بشه. لطفا چند نمونه از کارهاتون رو به همراه پیشنهاد ارسال بفرمایید.

- لطفا بفرمایید خروجی تحت چه برنامه ای به ما تحویل داده میشه و هزینه کار چقدره؟ ( البته توجه داشته باشید برای ارسال نسخه اولیه زمان بسیار کمه و تقریبا 2 روز زمان داریم.)


+8500
+46956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.