اصلاح لوگو و زدن یک ردیف لوگو مشتریان

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 70,000 تومان

شرح پروژه:

باسلام

مورد1: در پوشه logo لوگوی اصلی قرار گرفته. میخوایم فایل اصلی، مشابه لوگوی هدر در بیاد اما به دو رنگ.( یک رنگ اصلی مشابه خود فایل ولی باکیفیت) و (یک رنگ هم کاملا سفید اما با حفظ جزییات گل) هردو با کیفیت و با فرمت png پس زمینه شفاف

مورد2: لوگوهای قرار گرفته در پوشه cus بشکل مرتب و شکیل مشابه فایل نمونه مشتریان در بیاد و بازهم با فرمت png و باکیفیت و حفظ ساختار و ابعاد لوگوها


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

امیر7669

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

70,000 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز) از 162 رای
پروژه موفق : 194
رتبه: 54
یک ماه پیش

farimah.sh

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

69,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 231
یک ماه پیش

Saeid-Programmer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

70,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 53 رای
پروژه موفق : 58
رتبه: 192
یک ماه پیش

وحید فرزانه

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

70,000 تومان

امتیاز 9.62 (ممتاز) از 27 رای
پروژه موفق : 42
رتبه: 139863
یک ماه پیش
+8500
+46813

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.