سئو کردن یک سایت وردپرسی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 90,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام یک وبسایت وردپرسی داریم در زمینه فروش نرم افزار های آموزش آنلاین که نیاز به سئو داخلی و بهینه سازی داخلی داره در فاز اول که با وورنک و گوگل این سایت چک میشه. و در فاز دوم هم نیاز به بک لینک های موثر برای کلمات کلیدی هدف. که اون را با هم توافق میکنیم. حدود بیست مقاله هم تولید شده. محتوا نوشته شده فقط باید سئو بشن.

دوستانی که سئو وردپرس کار می‌کنند خوشحال میشم خبر بدن


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کیهان سئو

کاربر عادی

کاربر عادی

90,000 تومان

امتیاز 9.05 (عالی) از 62 رای
پروژه موفق : 105
رتبه: 1205
سه ماه پیش

IDS Expert

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 650
چهار ماه پیش
+8500
+54232

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.