درخواست عیب یابی اسکریپت

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:

سلام خسته نباشید.

یه اسکریپت دارم نصبش کردم و کاملا آماده هستش.

2 تا ایراد داره که هر کاری میکنم برطرف نمیشه.

یکی صفحه لاگین ادمینشه با یوزرنیم و پسورد صحیح لاگین میزنم وارد نمیشه و میگه اشتباهه (این 2 گزینه داخل php my admin قابل تغییره و تغییرش دادم ولی بازم فایده نداره).

ایراد دومش زمان پرداخت به سایته درگاهش درگاه payeer پرداخت انجام میشه و به صفحه پرداخت موفق وارد میشه اما خرید داخل اکانت شخص ثبت نمیشه و به موجودیش چیزی اضافه نمیشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حبیب بهرامی

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 840
ده ماه پیش

نرم افزاری Farsoft

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 4.75 (متوسط) از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 58782
ده ماه پیش
+8500
+68407

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.