ربات ثبت اطلاعات سایت

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 2,000,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

دنبال محققی هستم که بر روی سایت کارگزاری بورس کار کنه و با یکبار لاگین شدن داخل اکانت بمونه تا حد روز مجاز - درخواست خریدی که از قبل برایش مشخص شده روی نماد مشخص رو در ساعت مشخص ارسال کنه ، زمان خیلی مهم هست و باید در سریع ترین زمان ممکن اینکارو بکنه ، مسلما هزینه در صورت جواب گرفتن پرداخت می شه ، و نیاز هست بر روی اون چندین بار تست بشه و برای بهتر جواب گرفتن ، در چندین نوبت تست بشه تا خروجی نتیجه مطلوبی بده

سایت کارگزاری رو می تونید خودتون پیشنهاد کنید اگر می تونید سایت رو بررسی کنید تا ببینید کدوم بهتر است . در ضمن این قابلیت رو داشته باشه که بتونه در چندین اکانت لاگین بمونه و درخواست بزنه

در صورت حصول نتیجه و کیفیت عالی مبلغ پاداش پرداخت خواهد شد .و نکته ی بعدی اینکه طبیعتا عزیزی که قبول زحمت می کنند بهتر است برای نتیجه ی بهتر تمام ابعاد رو برای بالابردن سرعت در نشر بگیرند از جمله نوع سرویس اینترنت ، مدل مرورگر و.......

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

فرشاد

کاربر عادی

کاربر عادی

2,000,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 220484
شش ماه پیش
+8500
+63665

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.