پروژه درس مهندسی نرم افزار یک

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام.انجام سند تعریف مسئله و سند تحلیل مسئله بصورت دو نمونه ای که قرار داده میشه انجام بشه (لازم به ذکر است: موضوع نمونه های قرار داده شده پرونده پزشکی است و مشخصا باید موضوع انجام متفاوت باشد. نباید کپی اون باشه ... برای اشنایی اون دو نمونه قرار داده شده و همچنین نمونه قرار داده شده کامل نیست و حاوی اشتباهاتی هست)(تحویل بصورت2 power point) .قبل از تایید و انجام پروژه لطفا موضوع مورد نظر رو اعلام کنید تا بپرسم ایا مورد قبول هست یا خیر.
((سند تحلیل مسئله:در این سند باید به ارائه مدل وظیفه ای (نمودار مورد کاربرد)، تعریف دقیق هر مورد کاربرد (بصورت جدولی)، نمودار فعالیت هر مورد کاربرد، مدل اشیاء تحلیل (نمودار کلاس)، مدل رفتاری تحلیل (نمودار توالی هر مورد کاربرد برای جریان اصلی، نمودار حالت برای کلاسهای خاص) بپردازید. ))


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ysmn_sl

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 368
نوزده دقیقه پیش

نرگس خواهان یزدی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

200,000 تومان

امتیاز 8.63 (عالی) از 67 رای
پروژه موفق : 72
رتبه: 274
یک ماه پیش

ebrahim5132

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

130,000 تومان

امتیاز 9.43 (عالی) از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 419
یک ماه پیش

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,500,000 تومان

امتیاز 9.41 (عالی) از 83 رای
پروژه موفق : 107
رتبه: 12
یک ماه پیش
+8500
+50863

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.