مالتي مديا

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برنامه اي بنويسيد که client يک فايل مالتي مديا(شامل صدا و تصوير) را از server درخواست کرده و پخش نمايد. برنامه در محيط لينوکس نوشته شود.اگر استفاده و کار با لينوکس براتون مشکله، ميتونيد از ويندوز استفاده کنيد! يعني هم سرو و هم کلاينت، ويندوز باشن.( DarwinStreamingServerهم براي لينوکس توي اينترنت هست و هم براي ويندوزش) براي سرور هم مثل کلاينت از ويندوز معمولي (و نه windows server 2003 ) استفاده کنيد. کلاينت بايد با استفاده از پروتکلRTSPيک request جهت درخواست يک فايل audio video ، به سرور بفرسته و سرور هم براي کلاينت بفرستتش.


زیرساخت:
يا در لينوکس کار شود يا در محيط ويندوز معمولي


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Engineer Samadi

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 9.60 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 572
ده سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160923
ده سال پیش
+8500
+54563

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.