تحلیل احساسات توییتر

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

ما یک تیم تحلیل سرمایه گذاری هستیم و می خواهیم  رابطه توییت ها را با نمودار قیمت پیدا کنیم 

لذا نیاز داریم که تحلیل احساسات تویتری نسبت به 3 نماد سهام روبرو (amzn:آمازون - aapl:اپل - tsla:تسلا)  انجام شود و هر 6 ساعت یکبار به مدت دو هفته کاری (دوشنبه تا جمعه) به email من ارسال شود 

لازم به ذکر است که فریلنسر گرامی می بایست مدل و الگوریتمی را طراحی و train کند که داده های  تحلیل احساسات این 3 نماد با افزایش و یا کاهش قیمت آن سهم ها  دارای ارتباط باشد مثلا اگر نتیجه داده ها به صورتی باشد که اگر نشان دهنده علاقه شدید مردم به یک سهم برای سه روز متوالی باشد نتیجه بازار نیز این علاقه را حتی به شکل کم به ما نشان دهد

این پروژه یک تست می باشد و در صورت موفقیت همکاری بسیار طولانی مدت تر و با نماد های بیشتر و بودجه بیشتر انتظار می رود 

در صورتی که به این پروژه علاقه دارید و توانایی انجام آن را نیز دارید ولی با بودجه آن مشکل دارید امکان مذاکره و افزایش بودجه وجود دارد 

با تشکر


+8500
+56371

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.