سبد خريد با قابليت افزودن/ويرايش/حذف محصول

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يک اسکريپت به زبان PHP و بانک اطلاعاتي Mysql با قابليت ها و مشخصه هاي زير: 1- امکان درج محصول در بانک اطلاعاتي 2- حذف و ويرايش محصول 3- ذخيره اطلاعات تا پايان مراحل پرداخت درسشن و... اين سيستم بايد در بخش مديريت داراي قابليت اضافه و ويرايش و حذف محصولات را داشته باشد، نياز به کنترل اعتبار و بخش لاگين نيست، تنها همين صفحات کفايت ميکند. در بخش کاربري وقتي کاربر بر روي خريد سفارش کليک ميکند يک پنجره ايجکس باز بشه اطلاعات خريدار و محصول را بگيره و در سشن ذخيره سژس کاربر بتونه محصولات ديگر را اضافه کند مانند سبد خريد ژرداخت يا ايران مارکت سنتر، تمامي فيلدها مطابق با سبدخريد هاي ذکر شده باشد، مراحل ژرداخت نيز مشابه آن باشد. پسازانجام مرحله آخر اطلاعاتثبت شده در سشن در بانک اطلاعاتي در تيبل سفارشاتذخيرهشود و سپس سشن يا کوکي مربوطه حذف شود. پسازپايان و درج در بانک اطلاعاتي يک کد رهگيري نيز براي سفارش ايجاد شود که در همان تيبل سفارشات با عنوان کد رهگيري درج گردد. کد هاي ايجاد شده بايد يونيک بوده و هيچگاه تکرار نشوند. درج محصولات بايد بصورت ايجکس باشد و هيچ ربطي به صفحه فروشگاه نداشته باشد، ترجيحا سبد خريد در گوشه اي از سايت قابل نمايش باشد. توضيحات بيشتر حين اجراي کار.


زیرساخت:
PHP, Mysql, Ajax, java


قابل تحویل:

+8500
+69215

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.