آموزش کار با نرم افزار ارزيابي ROUGE-1.5.5 و يا پياده سازي اين نرم افزار با زبان c# يا matlab

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

اين نرم افزار براي ارزيابي متن خلاصه شده به کار گرفته مي شود و به زبان perl است و تحت سيستم عامل لينوکس اجرا مي شود. مقالات اين نرم افزار را هم در فايل ضميمه قرار داده ام. آموزش کامل در يک فايل word تحويل داده شود يا اگر پياده سازي مي شود source برنامه نيز تحويل داده شود. با تشکر امروز 4 اسفند 92 مي باشد. لطفا هرچه زودتر درمورد قيمت پيشنهادي و انجام پروژه مرا مطلع نماييد.


زیرساخت:
اين نرم افزار براي ارزيابي متن خلاصه شده به کار گرفته مي شود و به زبان perl است و تحت سيستم عامل لينوکس اجرا مي شود. مقالات اين نرم افزار را هم در فايل ضميمه قرار داده ام. آموزش کامل در يک فايل word تحويل داده شود يا اگر پياده سازي مي شود source برنامه نيز تحويل داده شود. با تشکر


قابل تحویل:

+8500
+31435

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.