نگارش و ویرایش فصل ۱ و۲

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام 

فصل ۱ و۲ این پایان نامه باید ویرایش شود و دوباره نوشته شود. با توجه به فصل ۳و۴و۵ باید مطالب مرتبط در فصل ۱ و۲ آورده شود. عنوان پایان نامه طرح و نمونه سازي سيستم ارزيابي معماري سيستمهاي تحليل شبکه ي اجتماعي است. فصل ۱ باید مقدمه باشد و فصل ۲ معرفی مسئله و کارهای پیشین.بودجه محدود است.

فصل ۱ باید مطالبی که راجع به پایان نامه باید بدانیم ، شبکه اجتماعی چیست، کیفیت چیست، اندازه گیری چیست، Backgroud reading
فصل ۲ معرفی مسیله ، کارهای پیشین هست

مراجع هم باید درست بشه طبق فصل ۱ و۲ جدید و همچنین فهرست مطالب جدید درست شود


+8500
+58992

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.