مدلسازی با شبکه LSTM با  پایتون (7598)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

رشته تحصیلی : عمران راه و ترابری

سلام

فایل دیتاست شامل 1000 ردیف که موقعیت مکانی x , y پنج وسیله نقلیه (SV,PC,FC,PT,FT) را در بازه زمانی 0 تا 20 ثانیه برداشت شده است(زمان در ستون دوم بر حسب 0.1 ثانیه است).در واقع اطلاعات به این صورت است که یک وسیله نقلیه هدف (SV) داریم و وسیله نقلیه جلویی و عقبی ان در خط خودش به ترتیب FC,PC میباشد و وسیله نقلیه هدف تغییر خط داده و به خط مجاور در بازه زمانی 20 ثانیه منتقل می شود و وسایل نقلیه FT,PT به ترتیب وسایل نقلیه جلویی و عقبی وسلیه نقلیه هدف در خط مجاوری هستند که وسیله نقلیه هدف قرار است به انجا تغییر خط دهد.بازه زمانی 20 ثانیه از ابتدا برداشت اطلاعات موقعیت y,x  پنج وسلیه نقلیه تا اخر که وسلیه نقلیه هدف تغییر خط داده و در خط مجاور می بلشد.این اطلاعات موقعیت مکانی 5 وسیله نقلیه نامبرده در 400 سناریو مختلف برداشت شده است.ورودی مدل مقادیرx , y این 5 وسیله نقلیه در بازه زمانی 20 ثانیه بوده و هدف پیش بینی مقادیر x , y وسیله نقلیهSV(هدف) در هر step بعدی می باشد.

زمان : 10 روز


+8500
+60794

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.