راست چین کردن قالب سایت mattermost

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

mattermost یک پروژه اوپن سورس با کاربری پیام رسان هست . این پروژه در واقع جایگزین اسلک هست و تا حدودی امکانات اون رو سعی کرده پیاده سازی کنه. یک پنل ادمین داره و یک قسمت کاربری. ترجمه هر دو قسمت انجام شده. راست به چپ تا حدودی انجام شده و نقص زیاد داره و باید اصلاح بشه.

کدهای سرور

https://github.com/amsjavan/mattermost-server

کدهای وب

https://github.com/amsjavan/mattermost-webapp

نسخه راست به چپ و فارسی در برنچ rtl-view موجود هست. برای ثبت تغییر از این برنچ، یک برنچ جدید ایجاد شده و مرج ریکوئست بدین.

قالب سایت ریسپانسیو هست و راست به چپ باید تو دستگاه های مختلف هم به درستی کار بکنه

همچنین چند پلاگین کوچک هم برای فارسی سازی و راست به چپ شدن هست که باید انجام شود

برای مشاهده دموی آنلاین

http://171.22.24.145:8065

user: admintest

pass: admintest

براش مشاهده پنل ادمین بعد از لاگین بر روی Go to System Console کلیک کنید

زمان زیادی ندارم و می خواستم کار تو کمترین زمان ممکن انجام بشه 


+8500
+61134

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.