برای انجام پروژه های
React JS (ReactJs)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه React JS از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه  ری‌اکت (React / ReactJS) از طریق پارسکدرز

امروزه پارسکدرز نامی آشنا برای کارفرمایان و فریلنسرهای سراسر کشور است. ما خوش‌نامی خود را مدیون سابقه‌ای درخشان در خدمت‌رسانی و نیز اعتماد بالای کاربران خود هستیم. تاکنون چندصد پروژه ری‌اکت جی اس از طریق بستر فراهم شده توسط پارسکدرز انجام شده‌اند که رضایت کامل مشتریان را به همراه داشته است. بنابراین، اگر پروژه‌ای برای برون‌سپاری دارید، خوشحال می‌شویم که بتوانیم لبخند رضایت از همکاری رضایت بخش با فریلنسرهای متخصص از سراسر کشور و دریافت نتیجه مطلوب را به شما هم هدیه دهیم.

در طول بیش از ۱۴ سال فعالیت مداوم، جلب اعتماد و رضایت مشتریان یا کاربران اولویت نخست پارسکدرز بوده است. ما نسبت به کارایی فضایی که ایجاد نموده ایم خود اطمینان داریم و در تلاش برای جلب اعتماد مشتریان یا کاربران جدید خود نیز هستیم. برای این منظور، تمام مشتریانی یا کارفرمایانی که اخیراً با پارسکدرز آشنا شده‌اند، قادر به استفاده از گزینه امکان ثبت رایگان سفارش هستند. پس اگر می‌خواهید، با آسودگی خاطر برای انجام پروژه (React JS (ReactJS) خود گامی بردارید و پس از تحویل و بررسی حاصل کار هزینه را پرداخت کنید، هم‌اکنون فرصت انتخاب پارسکدرز برای شما فراهم است.

پارسکدرز از همان اوایل تاسیس روی یک هدف خاص سرمایه‌گذاری کرده است: ایجاد پل ارتباطی قابل اطمینان بین صاحبان پروژه و افراد متخصص. ما افتخار می‌کنیم که به بستری یا فضایی امن برای ارتباط کارفرمایان و فریلنسرها تبدیل شده‌ایم تا هر دو طرف بتوانند به سادگی به هدف مورد نظر خود دست یابند. برای این منظور، انجام امور را در ۵ مرحله ساده اما موثر سازمان داده‌ایم:

 • ثبت سفارش توسط خریدار پروژه جهت نمایش در لیست پروژه ها (از اعضای جدید دعوت می‌کنیم سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنند)
 • بررسی فهرست پروژه ها و ارسال پیشنهاد از سوی فریلنسرها
 • مذاکره، توافق و انتخاب بهترین پیشنهاد توسط کارفرما و گروگذاری وجه پروژه در پارسکدرز
 • ارسال نتیجه کار در محدوده زمانی مشخص شده توسط فریلنسر
 • بررسی حاصل کار و آزادسازی هزینه پروژه ری‌اکت جی اس توسط کارفرما

علاوه بر ثبت رایگان سفارش، مراحل پنجگانه بالا و در مجموع، انتخاب پارسکدرز مزایای قابل توجهی برای اعضا به همراه دارد که از جمله می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

نظارت کارفرما بر انجام امور: همان‌طور که حدس می‌زنید، فرایند پنج مرحله ای فوق امکان نظارت کارفرما بر مراحل انجام پروژه ری‌اکت (React JS (ReactJS) را میسر می‌سازد.

کیفیت بالای کار: تخمین قیمت‌ سفارش‌ها در پارسکدرز مستقیماً توسط متخصصان و فریلنسرها انجام می‌شود. پس طبیعی است که انتظار می‌رود فریلنسر کیفیت انجام کار را حفظ کند.

قیمت‌های رقابتی: تمام پروژه‌ها بین فریلنسرهای ری‌اکت جی اس به مناقصه گذاشته می‌شود. به این صورت، نوعی رقابت بین فریلنسرها شکل می‌گیرد که باعث پیشنهاد قیمت های منصفانه می گردد.

تعیین مهلت انجام پروژه از سوی کارفرما: در پارسکدرز کارفرمایان مجبور نیستند برای دریافت پروژه React JS (ReactJS) خود انتظار بیش از اندازه بکشند. آنها می‌توانند برای تحویل گرفتن نتیجه کار ددلاین تعیین کنند و با فریلنسر در این خصوص توافق نمایند. البته تعیین محدوده زمانی بر قیمت‌گذاری تاثیر دارد، ولی در هر حال قیمت‌ها رقابتی خواهد بود.

امنیت مالی: پارسکدرز یک سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) را به خدمت گرفته است تا امنیت کامل وجوه یا مبالغ پرداختی کارفرمایان و وجوه یا مبالغ دریافتی فریلنسرها را تامین کند. به این صورت، از هرگونه ضرر مالی کاربران پیشگیری می شود و طرفین با خیال آسوده بر انجام سایر امور تمرکز می‌کنند.


مشتری‌مداری از اصول اولیه پارسکدرز به شمار می‌آید و همین ویژگی به ما کمک کرده است تا به انتخاب اول کارفرمایان انواع پروژه ری‌اکت جی اس تبدیل شویم. همچنین باعث افتخار ماست که شما نیز به جمع بزرگ کاربران ما بپیوندید و به صورت حرفه ای پروژه های خود را مدیریت نمایید.

مجری‌های پروژه های React JS (ReactJs)

React JS (ReactJs)

لیست پروژه‌های ری‌اکت جی اس (ReactJS)

ری‌اکت یا ری‌اکت جی اس (React.js / ReactJS / React) کتابخانه‌ پیشرو، کارآمد و منعطف جاوا اسکریپت جهت توسعه رابط کاربری است که  توسط متا (فیسبوک سابق) و جمعی از توسعه‌دهندگان و شرکت ها نگهداری می شود. کتابخانه متن باز ری‌اکت امکان ساخت رابط های کاربری پیچیده ای را با استفاده از از قطعات کوچک و مجزای کد به نام "کامپوننت (Component)" فراهم می نماید که مزیت قابلیت استفاده مجدد را نیز دارند. در حال حاضر React کتابخانه محبوب بسیاری از توسعه دهندگان فرانت-اند محسوب می شود و کاربرد گسترده ای در توسعه صفحات وب و اپلیکیشن های موبایلی دارد. برای مثال، می‌توانیم به Flux و Reactive Native اشاره کنیم. به همین دلیل تقاضای نسبتاً زیادی برای انجام پروژه React JS  (ReactJS) وجود دارد، به طوری که صدها سفارش در این زمینه در پارسکدرز ثبت و انجام شده است.

با توجه به صدها پروژه موفق در این زمینه می توان گفت کاربرانی که به عنوان فریلنسر در سایت فعالیت می نمایند، از آمادگی لازم برای انجام هرگونه پروژه ری‌اکت جی اس برخوردارند. بنابراین، با توجه به تعداد بالای فریلنسرهای فعال در پارسکدرز، می‌توانید برای یافتن افراد متخصص جهت انجام انواع سفارش‌ها به پارسکدرز تکیه کنید. از سوی دیگر، فریلنسرهایی که قصد گرفتن پروژه React JS (ReactJS) را دارند، باید به صفحه لیست پروژه های React JS (ReactJS) کنند. مراجعه نموده و با بررسی پروژه های مختلف تمایل خود را جهت انجام کار از طریق ارسال پیشنهاد قیمت به کارفرما اعلام نمایند.

در این صفحه، روی عنوان پروژه مورد نظر خود کلیک کنید تا به صفحه ویژه سفارش منتقل شوید. در اینجا توضیحات کامل پروژه شامل «شرح پروژه» و «سایر جزئیات» را مطالعه کرده و در صورت تمایل پیشنهاد خود را برای کارفرما ارسال کنید.

 • شرح پروژه
  در این قسمت توضیحات کارفرما درباره شرایط و نیازهای پروژه ارائه شده‌اند.
 • سایر جزئیات
  اطلاعات تکمیلی درباره پروژه و کارفرما در این قسمت قابل دسترسی هستند.

باید به این نکته اشاره کنیم که لازم است کارفرمایان در تکمیل اطلاعات مربوط به پروژه درخواستی و فریلنسرها نیز در بررسی  توضیحات موجود در صفحه پروژه، با نهایت دقت عمل نمایند. به این صورت، هر سفارش به فریلنسر دارای مهارت‌های لازم سپرده خواهد شد.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های React JS از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های ریکت React JS (ReactJS)

ری‌اکت جی اس بهترین کتابخانه JavaScript برای تولید توسعه فرانت‌اند است. این کتابخانه کاربرد زیادی دارد و متخصصان آن فرصت‌های شغلی گوناگونی را به دست می‌آورند لیکن، برای گرفتن پروژه React JS (ReactJS)، مهارت‌های متعددی نیاز که به توضیح مختصر برخی موارد می پردازیم:

HTML و CSS
از آنجا که هیچکدام از برنامه نویسان فرانت اند با HTML و CSS غریبه نیستند، هر توسعه‌دهنده ری‌اکت جی اس نیز باید بتواند، در سطح بالایی با استفاده از زبان نشانه گذاری HTML و اسکریپت‌های CSS، رابط‌های کاربری و تجربه کاربری مطلوب را برای سایت‌ها و اپلیکیشن‌های وب ایجاد کند.

JSX
در ری‌اکت توسعه دهندگان با اکستنشنی (Extension) کار می کنند که یکی از قابل توجه ترین بخش های اکوسیستم آن به شمار می آید: JSX. لازم به ذکر است که JSX بسیار شبیه به HTML است به گونه ای که ممکن است آن را جاوا اسکریپت با طعم HTML قلمداد کنید یا در نظر بگیرید. به عبارت دیگر با تسلط بر HTML و CSS کار با JSX برای شما ساده خواهد بود. JSX به توسعه‌دهنده کمک می‌کند پیچیدگی‌ها و مسائل قیاسی پروژه‌ها را حل کند.

اصول جاوا اسکریپت و ES۶
نمی‌توانید بدون درک کامل مفاهیم پایه‌ای زبان JavaScript و ES۶ با ری‌اکت جی اس کار کنید(برای آغاز کار با ری‌اکت لازم است بر مفاهیم بنیادی جاوا اسکریپت و همچنین برخی مهارت های مرتبط با ES6 مسلط باشید). این توانایی ها یا مهارت های پایه‌ای شامل کار با متغیرها، آرایه‌ها و اشیا، توابع، هندلر(کنترل کننده)های رویدادها، classها، ایجاد شیء و غیره می‌شوند.

Git
هر توسعه دهنده برای انجام پروژه (React JS (ReactJS) باید Git را به عنوان مهمترین بخش جعبه ابزار خود در نظر بگیرد. بهره گیری از مهرات های مرتبط با گیت نیاز روزمره شما خواهد بود. دانش Git برای ذخیره پروژه ها در GitHub ،GitLab و یا Bitbucket و همچنین به اشتراک‌گذاری کدها و سایر مولفه‌ها با توسعه‌دهندگان دیگر بسیار ضروری است.

npm
انجام‌دهندگان انواع پروژه ری‌اکت جی اس به درک کاملی از رجیستری npm نیاز مبرمی دارند، چرا که می‌توانند جهت دریافت نرم‌افزارهای مورد نیاز خود به آن مراجعه کنند.

Redux
یکی دیگر از مهارت‌های ضروری توسعه‌دهندگان ری‌اکت جی اس آشنایی با Redux است. در واقع، Redux هم یک کتابخانه مدیریت استیت (state management) است و کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد. Redux یک روش کار با داده ها به حساب می آید و اصول آن در امتداد اصول برنامه نویسی است. تسلط بر مفاهیم اساسی برنامه نویسی React قبل از ورود به Redux بسیار مهم است.

پارسکدرز به خود می بالد که بستری حرفه ای جهت همکاری مفید کارفرمایان با توسعه‌دهندگان ری‌اکت جی اس سراسر کشور فراهم آورده است. اگر شما هم در این زمینه مهارت دارید، می‌توانید برای دریافت پروژه  (React JS (ReactJS) از طریق پارسکدرز اقدام کنید.

انجام پروژه React JS از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه (React JS (ReactJS توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

با توجه به شرایط امروزی امور خدماتی در کشور می توان تمایل چشمگیر افراد به دورکاری را متوجه شد. در واقع، مزایای فراوان دورکاری باعث جلب نظر و رضایت اغلب متقاضیان و اجراکنندگان پروژه‌ها شده است. از همین رو، در پارسکدرز شرایطی را فراهم آورده‌ایم که کارفرمایان و فریلنسرها بتوانند به بهترین نحو از امتیازات این روش بهره ببرند. برای مثال، اگر سفارش پروژه React JS (ReactJS) دارید، با برون سپاری آن از مزایایی به شرح زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • وقت و پول خود را در ترافیک‌های درون‌شهری تلف نخواهید کرد. (زمان و سرمایه شما در ترافیک های درون شهری هدر نمی رود.)
 • به فریلنسرهای متبحر سراسر کشور دسترسی خواهید داشت.
 • پروژه خود را با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه انجام خواهید داد.
 • نتیجه پروژه را در ددلاین مشخص شده تحویل خواهید گرفت.
 • و غیره

همچنین، اگر به عنوان فریلنسر برای دریافت پروژه (React JS (ReactJS) اقدام می‌کنید، مزایای زیر می تواند موجب خشنودی شما شود:

 • شخصاً قیمت پروژه‌ها را تعیین خواهید کرد.
 • می‌توانید هر تعداد پروژه که بخواهید با توجه به زمان و توان خود، دریافت کنید.
 • ضرورتی برای رفت  و آمدهای هر روزه و حضور در محل کار نخواهید داشت.
 • در مورد ساعات کاری خود تصمیم‌گیری خواهید کرد.
 • و غیره

پارسکدرز مفتخر است که راهکارهای معقولی برای نیازهای کارفرمایان و فریلنسرها فراهم نموده است. بنابراین، اگر کارفرمای پروژه ری‌اکت جی اس هستید یا قصد انجام این‌گونه سفارش‌ها را دارید، دعوت می‌کنیم از مزیت های منحصر به فرد  فعالیت در پارسکدرز بهره‌مند شوید.

هزینه انجام پروژه React JS از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه React JS (ReactJS) به صورت فریلنسری

قیمت تمام سفارش‌های پروژه ری‌اکت (React JS (ReactJS پارسکدرز مستقیماً از طریق توافق کارفرمایان با متخصصان و فریلنسرها مشخص می‌شود. در اصل، پارسکدرز سفارش‌ها را در بین فریلنسرها به مناقصه می‌گذارد تا رقابت در قیمت‌گذاری فضای رعایت انصاف را فراهم آورد.

با وجود این، ممکن است پیشنهادهای فریلنسرها، در بعضی موارد، همخوانی لازم را با توقعات کارفرمایان نداشته باشد. این مشکل معمولاً ریشه در عدم اطلاع کارفرما از هزینه‌های روز انجام پروژه React JS (ReactJS) و یا توضیحات ناقص ارائه شده توسط ایشان دارد. به هر حال، ما شرایطی را فراهم آورده‌ایم که طرفین پروژه با یکدیگر در خصوص قیمت گفتگو کنند و نهایتا کارفرما بتواند تصمیم نهایی را در مورد بهترین پیشنهاد شخصاً اخذ نماید. پیشنهادهای مختلفی به سمت شما می‌آیند و می‌توانید بهترین گزینه را مطابق نیازهای پروژه خود انتخاب کنید.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟