اصلاح و ویرایش ساختاری و نگارشی یک مقاله دانشگاهی (‌ نمونه تایید شده داده میشه بهتون )

تا الان برای این درخواست   16   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خسته نباشید 

یک مقاله نوشته شده کامل دارم که میخوام مطابق با ساختار دانشگاه مون ویرایش ساختاری و از همه مهم تر نگارشی بشه ..

مراحل 

۱- اصلاح ساختار مقاله مطابق با یک مقاله تایید شده توسط دانشگاه (‌فهرست مطالب - فصل بندی ها - جمله بندی ها  - زیر نویس ها و ...)  که یک مقاله تایید شده میدم مطابق اون انجام بدید 

۲- اصلاح نگارشی مقاله که باید اصول نگارشی (‌نقطه ها - جمله ها - پاراگراف ها - صفحه بندی ها )‌ توش تایید شده باشه (‌این هم مطابق با همون مقاله تایید شده که میدم خدممتون باید باشه )


+8500
+60562

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.