آپلود ویدیو در آپارات با VPS

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خدمت شما بزرگوران


یک پروژه آپارات که لازم هست به تعداد 700 ویدیو ( در قالب فیلم و مستند فارسی و انگلیسی) در کانال آپارات از طریق سرور VPS در اختیارتون قرار می دیم باید انجام بشه.

مدت زمان لازم برای پروژه 30 تا حداکثر 40 روز هست. و این خیلی مهمه که دقیقا سر موعد این فیلم ها بارگزاری بشه.


کاری که لازم هست انجام بشه این هست که ما چند منبع وب سایت به شما معرفی می کنیم، شما از طریق سرور این فیلم ها رو دانلود می کنید و در کانال آپارات آپلود می کنید. چند خط توضیحات ( کپی از منبع ) فیلم و قرار دادن موضوع و 3 تا هشتگ هم جز کار هست.


صمیمانه خواهش می کنم اگر میتونید با کیفیت عالی این کار رو انجام بدید و در موعد مقرر برسونید پیشنهاد خودتون رو قرار بدید. 

لطفا پیشنهاد مالی خودتون رو برای من بفرستید تا بررسی کنم، اگر کمتر یا بیشتر ویدیو نسبت به پیشنهاد من در ماه میتونید آپلود کنید هم توی پیشنهادتون لحاظ کنید اولویت با عزیزانی است که سابقه آپلود فیلم و سریال رو دارند. و با وی پی اس آشنا هستند...
درصورت پایان کار و رضایت طرفین  پروژه آپلود 4000 تایی ویدیو هم جهت انجام معرفی میشه و در مراحل بعدی قرار داد رسمی پروژه دور کاری 1 ساله بسته میشه.
+8500
+60807

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.