تشخیص گفتار عدد ۱تا ۲۰

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و ارادت

یک الگوریتم تشخیص فرمان صوتی برای چند فرمان آماده، پیشنهاد دارم

و بسته به دقتش مبلغ تا ۱۰ میلیون قابل پرداخت.

توضیحات:

۱- پلتفرم esp32 مانند wemoseD1 یاNodeMcu ۲ ( البته پلتفورم پیشنهادی شما  هم قابل صحبته بشرطی که زیر۲۰۰ هزارتومن بشه خریدش)

۲- اشغال حداکثر ۵۰ درصد منابع حافظه کد و رم

۳- الگوهای صوتی فارسی  از عدد ۱ تا ۲۰  و کلمه "مثبت" و کلمه "منفی"     با   زمان پاسخدهی حداکثر ۱ثانیه.

۴- بدون امکان تمرین ( قابلیت تشخیص گفتار سنین مختلف و جنسیتهای مختلف و سرعت و شدت کم یا زیاد)

۵- واگذاری محصول بدون سورس کد میباشد و به ازاء افزودن هر کلمه به دایره لغات، مبلغ یک میلیون تومان پرداخت میشود زیرا برای داشتن الگوریتم خیلی سبک و سریع، نیاز به روشهای بسیار ابتکاری در دایره واژگان اندک داریم و جامعیت و گستردگی دایره لغات ابداً دنبال نمیگردد.

۶- روش آفلاین بوده و از فضای ابری مانند دستیار گوگل استفاده نمیشود و از قطعات کمکی تشخیص گفتار Vr و Dspاستفاده نشود.

۷- دقت در تکرار اول ۹۰ درصد و در تکرار دوم ۹۸ درصد و تکرار سوم ۱۰۰ درصد  قابل تایید است.

۸- تست محصول برای جامعه آماری ۱۰۰ نفره از سنین و جنسیتها و شرایط صوتی مختلف انجام میشود و بعد از آن مبلغ پرداخت و سورس تحویل میشود.


+8500
+60807

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.