(7838) پروژه spss

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

موضوع: ارایه توصیفی یک مساله یا جامعه که باید حداقل پرسشنامه ای ده سوالی و سی نفر پاسخ دهنده داشته باشد و همچنین فرضیه ای بدهید و با یکی از روش ها ان را حل کنید

رشته تحصیلی : مدیریت فناوری اطلاعات

مواردی که به ما در نرم افزار spss تدریس شده و باید جزو پروژه باشد : 

وارد کردن داده و متغیر.  

خروجی هایی که از فرمان های frequency و Desecriptive  به دست میاد ( همان جدولی که خروجی های میانگین و انحراف از میانگین چولگی و ... دارد) . 

نمودارهای bar, line,pie,histogram و نمودار جعبه ای .  

فرمان های Explore و cross tab . 

پرسشنامه انلاین

تمام اینها برروی پروژه اعمال شود با توضیح قابل درک و روان و ساده از تمامی موارد بالا همچنین ارایه یک فرضیه و اثبات ان با یکی از روش های بالا

مهلت انجام پروژه : 20 روز


+8500
+63754

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.