طراحی نرم افزار مدیریت سبد های سهام مشتریان (7839)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

رشته تحصیلی : NBA

نرم افزار پیشنهادی جهت انجام پروژه : نرم افزار مدیریت سبد های سهام مشتریان

ابزار کمکی سبدگردانها:

امکانات: فروش نمادهایی که بر اساس استراتژی خاص ما باید ازشون خارج شد. یعنی برنامه بایستی به اکانت مشتری در کارگزاری های مختلف وارد شود و کل سبد سهام مشتری رو در کنترل بگیرد و در صورت صدور فرمان فروش یک نماد خاص توسط کاربر برنامه کار ارسال سفارش فروش رو توی کارگزاری انجام بده و کاربر نیاز نباشد به تک تک حساب های مشتریان مراجعه و کلید فروش را بزند. همچنین برای خرید کاربر نام یک نماد را در برنامه وارد کند و برنامه در تمام حساب های متصل عمل خرید اون نماد رو انجام بده....

مهلت انجام پروژه : 30 روز

.البته یه سورس c# دارم که برای یه کار دیگه طراحی شده اگه امکان اعمال تغییرات روی اون رو هم داشته باشید برای پیشرفت سریع پروژه خوب....


+8500
+63748

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.