بهینه سازی وبسایت وردپرسی و افزایش سرعت ، حذف تمام کدهای اضافی و ایجاد چند قابلیت جدید در قالب افزونه

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من یک وبسایت فروشگاهی دارم که سرعت بارگزاری بسیار پایینی داره ، میخوام سرعت بارگزاری سایت رو با هر روش ممکن به حداکثر برسونم حتی اگر لازم باشه قالب اختصاصی طراحی کنم و سرور اختصاصی بگیرم. قالب فعلی از نظر ظاهری خوبه اما از نظر امکانات و ریسپانسیو بودن مشکلاتی داره که باید برطرف بشه.

همچنین به یک افزونه نیاز دارم که قیمت محصولات متناظر با محصولات من رو از سایت هایی از قبل مشخص شده دریافت کنه و ببره توی یک فرمول و خروجی رو به عنوان قیمت روی محصولی در وبسایت ست بکنه.

از نظر امنیتی هم باید تنظیمات مربوطه انجام بشه

دنبال یک متخصص ماهر در زمینه طراحی قالب و افزونه وردپرس هستم که بتونه این پروژه رو دست بگیره و به من پشتیبانی بده و آمادگی این رو داشته باشه که به طور مرتب ارتقا امکانات و کیفیت و طراحی قابلیت های جدید داخل وبسایت رو برای من انجام بده.


+8500
+69324

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.