خصوصی کردن یک برگه در سایت

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

من سایتی دارم که  در اون برگه ای ایجاد کردم و در اون برگه یک سری نرم افزار ها و یا فایل های دانللودی  متفرقه قرار دادم ...تموم اون نرم افزار ها و فایل ها رایگان هستند و به طور رایگان قراره به کاربر عرضه بشه اما میخوام  کاربرانی که قصد ورود به اون برگه رو دارن ابتدا مبلغی رو  خالا با هر هعنوانی مثلا  ورودی اون برگه خاص پرداحت کنن و بعد وارد اون برگه بشن ..و همه لینک های منتهی به اون برگه ابتدا کاربر رو به صفحه بانک هدایت کنه و بعد وارد اون برگه بشه . در واقع اون برگه خصوصی بشه و بعد به درگاه بانک وصل بشه و بعد پرداخت وارد اون برگه خاص شد ..ممنون میشم راهنمایی کنین که  برای این موضوع چیکار می تونم بکنم ..ایا افزونه ای لازم داره و یا نه ؟؟؟ ممنون


+8500
+69491

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.