کمک در ثبت آگهي تبليغاتي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

حدود يک صفحه متن در ورد تايپ کردم. به کسي نياز هست که اين تبليغ رو در حداقل 30 سايت تبليغاتي پربيننده بصورت آگهي رايگان ثبت کنه. تبليغ مربوط به برنامه نويسي خصوصي هست. فقط کپي پيست داره. متن تبليغ رو خودم نوشتم. بعدا بايد لطف کنيد لينک تبليغها رو هم به من بديد. يعني 30 تا لينک تبليغ.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ارمين

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 156959
ده سال پیش

20,000 تومان

امتیاز 9.97 (ممتاز) از 48 رای
پروژه موفق : 60
رتبه: 478
ده سال پیش

yaseen

کاربر عادی

کاربر عادی

7,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 155670
ده سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160923
ده سال پیش
+8500
+54563

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.