حل یک سوال از کتاب عملیات واحد مک کیب - مهندسی شیمی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه، حل یک تمرین از کتاب عکلیات واحد مک کیب است.

سوال سوم از فصل 23 کتاب مک کیب در ویرایش پنجم، که حتما باید صورت سوال ترجمه شود و همچنین پاسخ بصورت کامل همراه با جدول و هرآنچه که نیاز هست در ورد تایپ شود.

عکس صورت سوال به صورت فایل ضمیمه شده است.

The following data were obtained during a test run of a packed cooling tower operating at atmospheric pressure:

Height of packed section, 6 ft

Inside diameter, 12 in.

Average temperature of entering air, 100 F

Average temperature of leaving air, 103°F

Average wet-bulb temperature of entering air, 80°F

Average wet-bulb temperature of leaving air, 96°F

Average temperature of entering water, 115 F

Average temperature of leaving water, 95°F

Rate of entering water, 2000 lb/h

Rate of entering air, 480 ft/min

(a) Using the entering-air conditions, calculate the humidity of the exit air by means of an enthalpy balance. Compare the result with the humidity calculated from the wet- and dry-bulb readings.

(b) Assuming that the water-air interface is at the same temperature as the bulk of the water (water-phase resistance to heat transfer negligible), calculate the driving force estimate the average value of ka. X at the top and at the bottom of the tower. Using an average ,- P,

البته گزینه b یکم اشتباه تایپ شده چون علامتش رو نداشتم بذارم ولی اگر صورت سوال رو از روی عکسی که ضمیمه کردم ببینید کاملا درسته.

تا دوشنبه 10 آذر هم میخواستم


+8500
+68617

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.