طراحی 1 عدد دکمه طبق نمونه ارسالی (مجری این کار انتخاب شده جناب علی محمد)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 7,500 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

یه سفارش جدید داشتم که الان ثبت میکنم

یکی از دکمه هایی که طراحی کردین به نام G1 رو میخوام رنگشو تغییر بدین لطفا

نمونه رنگ هم براتون میفرستم . نمونه به نام 01

درضمن سمت راست دکمه یه آیکون IC دیده میشه که لطفا اونم همون قسمت قرار بدید. درضمن اگه این IC رو بتونین یه طرح زیباتر IC بذارین ممنون میشم. مرسی


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

علی محمد

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

7,500 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 93 رای
پروژه موفق : 165
رتبه: 196
سه ماه پیش
+8500
+80884

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.