پروژه اردوینو(10038)

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 10038

موضوع: پروژه اردوینو

من یک پروژه داشتم

ربات انبار دار که میخوام با آردوینو اونو برنامه نویسی شود

این مسیر ربات منه

که با سنسور مسیریاب باید خط مشکیرو دنبال کنه و به هر انبار که رسید وایسه تا کاری که ربات میخواد انجام بدرو انجام بده و بعد از اتمام کار به سمت انبار دیگر به همین صورت تا به اینکه به پایان که همان شروع هستش برسه

یک rfidریدر روی ربات سوار هست و ۳تا کارت rfid روی انبار ها هستش که باید برنامه جوری تعریف شده باشه که مثلا جسم قرمز رنگ مطعلق به کارت و کد انبار یک هستش 

اگر rfidریدر کارت را خوند و فهمید که کد کارت متعلق به جسم قرمز هستش ربات جسم قرمز رنگ را توی انبار شماره ۱ رها کند یا بریزد

و به همین صورت در انبار های دیگر هم باشد

برای rfidریدر ۱ آردوینو

و برای مسیریاب هم میتوانید یک آردوینو هم میتوانید برنامه اش را روی آردوینو rfid ریدر بنویسید هر طور راحتید

چقدر طول میکشه تا برنامه حاضر شود

جناب من یک فیلم آموزشی هم میخوام یعنی

هر کس برنامرو نوشت لطفا یک فیلم بگیره و خط به خط برنامرو برای من توضیح بده

تمام برنامه هم روی آردوینو اونو نوشته شود

هزینه فیلم آموزشی هم بهم بگید لطفا


+8500
+115082

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.