پردازش سیگنال دیجیتال MATLAB

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 یک سمپل فایل متلب از سمک (hearing  aid) به شما داده شده. شما میتونید این فایل رو برسی کنید و یاد بگیرید و از همان فایل استفاده کنید با ی gui بهینه. سپس به توضیح بپردازید در وورد. 

در این تکلیف ، شما باید با انجام تحقیق در مورد الگوریتم های احتمالی مفهوم سمعک ، تحقیق کنید و بتوانید یک الگوریتم را پیدا کنید که قابل توجیه باشد. سپس شما باید با طراحی یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) سیستم سمعک را به طور مناسب توسعه دهید. شما باید راه حل مناسب را تجزیه و تحلیل کنید و در مورد عملکرد راه حل های توسعه یافته بحث کنید

این پروژه فقط نیاز به شبیه سازی  میباشد و هیچگونه دستگاه یا پروتوتایپ نیاز نمیباشد. شما نیاز به اجرای برنامه از طریق GUI میباشد.

مهم : فایلها باید به زبان انگلیسی باشه. هر فایل میتونه یک  دیالوگ از ی فیلم باشه یا هر دیالوگ دیگر که بشه استفاده کرد برای اجرای برنامه در matlab 

کلیدواژه ها : hearing aid in MATLAB,           algorithm of hearing aid MATLAB


+8500
+69378

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.