برنامه نویسی در نرم افزار متلب

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

1) برنامه ای بنویسید که اعداد فیبو ناچی را تولید کند؟

2) برنامه ای بنویسید که اعداد فیبوناچی را تقسیم کرده و و نسبت آنها به سمت عدد طلایی میل کند؟؟

3) برنامه ای بنویسید که نمرات درس یک ترم دانشجو را به همراه تعداد واحدها از کاربر دریافت کند و سپس معدل را محاسبه کند و گزارش دهد؟ معدل دانشجو اگر از 10 کمتر باشد پیغام مشروطی بدهد..

4) برنامه ای بنویسید که حقوق کارمندان را به صورت بردار دریافت کند .سپس برای این لیست حقوقی کل حقوق را محاسبه کند . سپس برای حقوقهای زیر 3000000 تومان صفردرصد و بین 3 تا 6 میلیون تومان 3درصد و بین 6تا8 میلیون 5 درصد و بین 8تا12 میلیون 13.5درصد و از  12.5میلیون تومان به بالا 20درصد مالیات را محاسبه کند ..مالیات را از حقوق کسر کرده و دریافتی کارمندان را گزارش کند ؟؟

حتما در نرم افزار متلب حل شود و اجرا شود


+8500
+69477

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.