برای انجام پروژه های
سالیدورکس (Solidworks)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه سالیدورکس از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه سالیدورک از طریق پارسکدرز

پارسکدرز شرکتی باسابقه و خوش‌نام در بازار ایران است که در طول بیش از ۱۴ سال فعالیت درخشان توانسته است رضایت هزاران فریلنسر و کارفرمای مختلف را جلب کند. کارفرمایان / خریداران پروژه سالیدورک SolidWorks در سایت ما شامل طیف وسیعی از کارفرمایان، از دانشجویان، شرکت‌های بزرگ و کسب و کارهای کوچک می باشد. بنابراین، مهم نیست که حجم و سطح پروژه شما چیست، در صورتی که به دنبال فردی متخصص برای اجرای سفارش خود هستید، پارسکدرز تنها مکانی است که نیازهای شما را به طور کامل برآورده خواهد ساخت.

جلب اعتماد کاربران همواره اولویت پارسکدرز بوده است. به همین دلیل در آغاز فعالیت خود در سایت به عنوان کارفرما می‌توانید از امکان ثبت سفارش رایگان بهره‌مند شوید. به این صورت، پروژه شما توسط سایر کاربران قابل مشاهده خواهد بود و از سمت فریلنسرهای ماهر در سالیدورک پیشنهادهای متعددی دریافت خواهد کرد. در صورت توافق، وجه پروژه را در پارسکدرز گرو گذاری می نمایید و آزادسازی هزینه انجام پروژه تنها پس از بررسی و رضایت از نتیجه کار توسط شما انجام می شود. به عبارت دیگر، وجهی پیش از حصول اطمینان از دریافت کار مورد نظر به مجری یا فریلنسر پرداخت نخواهد شد.

در واقع، پارسکدرز رابطی مطمئن بین تقاضا و اجرا به شمار می‌آید. ما پلی قابل اعتماد بین کارفرمایان و اجراکنندگان ایجاد کرده‌ایم تا هردو طرف بتوانند با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود دست یابند. به همین دلیل، هر سفارش در پارسکدرز در چند مرحله معین و موثر، که در ادامه توضیح داده شده است، انجام خواهد شد.

 • ابتدا سفارش در پارسکدرز ثبت می‌شود (مشتریان کاربران جدید ما امکان بهره مندی از گزینه ثبت رایگان سفارش را دارند).
 • پروژه در سایت نمایش داده می‌شود تا فریلنسرها پیشنهاد خود را برای کارفرما ارسال کنند.
 • بهترین پیشنهاد توسط کارفرما انتخاب و انجام پروژه به فریلنسر منتخب واگذار می‌شود. پذیرش پیشنهاد با گروگذاری مبلغ پروژه در سایت همراه است.
 • نتیجه پروژه سالیدورکس SolidWorks در محدوده زمانی توافق شده خود برای کارفرما ارسال می‌شود.
 • کارفرما پس از بررسی های لازم و با رضایت از حاصل کار هزینه انجام پروژه را برای مجری آزاد می نمایند تا به حساب کاربری ایشان پرداخت شود.

فرایند بالا نشان می‌دهد که فریلنسر برای دریافت حق‌الزحمه خود باید رضایت خریدار را جلب کند. به این شکل، کارفرمایان امکان نظارت بر روند انجام کار و نتیجه سفارش پروژه سالیدورک (پروژه سالیدورکس) خود را خواهند داشت. علاوه بر این، با توجه به تعداد بسیار زیاد فریلنسر‌های عضو پارسکدرز، پروژه‌های SolidWorks در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند شد. در واقع، این شما هستید که مشخص می‌کنید که برای پروژه خود چقدر زمان دارید و متخصص‌های پارسکدرز بر اساس آن، به شما پیشنهاد خواهند داد. اما فعالیت در پارسکدرز مزایای بیشتری نیز به همراه دارد.

هزینه انجام پروژه‌های SolidWorks از طریق مذاکره و توافق کارفرمایان با متخصصان و فریلنسر‌های پارسکدرز مشخص می‌شود که معمولاً قیمتی منصفانه و رقابتی است. با توجه به ویژگی رقابتی بودن قیمت های پیشنهادی فریلنسرها، صاحبان پروژه از قیمت‌های مقرون به صرفه لذت خواهند برد. به‌علاوه، پارسکدرز یک سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) طراحی کرده است تا آسودگی خاطر مشتریان کاربران نسبت به امنیت مالی پروژه ها تامین گردد. به این صورت، دیگر لازم نیست نگران امنیت وجه گروگذاری‌شده خود باشید.

پارسکدرز افتخار می‌کند که به عنوان واسطی مورد اعتماد بین متقاضیان و اجرا کنندگان شناخته می‌شود. پس دیگر نیازی به ادامه جستجو برای واگذاری سفارش پروژه سالیدورکس خود به شرکتی مطمئن ندارید. هم‌اکنون سفارش خود را از طریق بخش مربوطه در سایت ثبت کنید.

مجری‌های پروژه های سالیدورکس (Solidworks)

سالیدورکس (Solidworks)

لیست پروژه‌های سالیدورکس SolidWorks

هنگامی که به صفحه لیست پروژه سالیدورک (سالیدورکس) مراجعه می‌کنید، می‌بینید که تعداد قابل توجهی سفارش انجام شده یا در حال انجام توسط فریلنسرهای پارسکدرز وجود دارد. در این صفحه انواع پروژه سالیدورک SolidWorks، از پروژه دانشجویی تا طراحی صنعتی، مدل‌سازی، طراحی ربات موازی و غیره وجود دارند. اما وجه مشترک تمام این سفارش‌ها آن است که فریلنسرها باید مهارت کافی را برای انجام آنها را داشته باشند.

پس اگر تخصص کافی را در این زمینه دارید، وارد صفحه پروژه‌های سالیدورکس شوید و با بررسی سفارش هایی که مناقصه باز دارند، گزینه مناسب جهت ارسال پیشنهاد را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که قبل از اقدام برای دریافت پروژه سالیدورک  لازم است جزئیات پروژه را در صفحه ویژه آن مطالعه کنید. پس روی عنوان سفارش کلیک کنید تا وارد صفحه‌ای با جزئیات مختلف به شرح زیر شوید.

در صفحه ویژه پروژه دو ردیف توضیحات درباره هر پروژه ارائه شده است: شرح پروژه و سایر جزئیات.

شرح پروژه
در این بخش کارفرما توضیحات لازم را درباره پروژه خود ارائه داده است. توجه کنید که پروژه باید مطابق شرایط و نیازهایی که در این بخش مطرح شده اند، انجام شود. بنابراین، آن را با دقت بررسی کنید.

سایر جزئیات
در این بخش اطلاعات تکمیلی درباره کارفرما و سفارش ارائه شده است که در انتخاب پروژه به فریلنسرها کمک خواهد کرد.

فریلنسرها توجه داشته باشند که هزینه انجام هر سفارش را در صورت انجام موفقیت‌آمیز آن دریافت خواهند کرد. بنابراین، توصیه می‌کنیم تنها در صورتی که مهارت و توانایی لازم برای اجرای پروژه های سالیدورک را دارید، اقدام به ارسال پیشنهاد به منظور گرفتن پروژه سالیدورک نمایید.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های سالیدورکس از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های سالیدورکس

بدیهی است که برای انجام پروژه سالیدورک باید بر نحوه کار با نرم‌افزار SolidWorks و بهره گیری از قابلیت های آن مسلط باشید. سایر توانایی های مورد نیاز از نظر پارسکدرز شامل دانش مدل‌های ۳بعدی، جدول‌های طراحی، رسم فنی و … می‌شود. از سوی دیگر، طراحان این حوزه به مهارت‌های تحلیلی همراه با خلاقیت نیاز وافری خواهند داشت و باید توانایی تمرکز بالا، حس فعالیت تیمی و میل به همکاری داشته باشد.

همچنین برخی دیگر از مهارت های  مورد نیاز برای دریافت پروژه‌ها عبارتند از:

 • مهارت کافی برای ساخت پارت‌ها (بخش ها)، اسمبلی‌ها، جداول طراحی و ترسیم ها در نرم‌افزار سالیدورکس
 • تسلط بر نرم‌افزار AutoCAD برای ترسیم اشکال ۲بعدی
 • دانش طراحی sheet metal
 • دقت بالا و توجه به جزئیات، تفکر طبقه‌بندی شده و توانایی مدیریت و انجام چند پروژه به صورت همزمان
 • توانایی برقراری ارتباط با صاحبان پروژه
 • آشنایی با فرایند های مهندسی، تجدید نظر ها، ECR و غیره
 • تسلط بر نرم‌افزارهای MS Office و Adobe

در صورتی که توانایی‌های بالا را داشته باشید، می‌توانید برای دریافت انواع پروژه سالیدورکس SolidWorks از طریق پارسکدرز اقدام کنید. باعث خرسندی ماست که تعداد قابل توجهی از متخصصان این حوزه پارسکدرز را به عنوان بستر فعالیت خود انتخاب نموده اند. شما نیز می‌توانید به جمع کاربران فریلنسر ما بپیوندید و از مزایای آزادکاری بهره‌مند شوید.

انجام پروژه سالیدورکس از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه سالیدورک توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

در پارسکدرز سفارش‌ کارفرمایان به شکل دورکاری توسط فریلنسرها انجام می‌شود. در واقع، امروزه گسترش کاربرد اینترنت و مزایای استفاده از آن، انجام امور مختلف را متحول کرده است. این روش منافع زیادی برای طرفین پروژه به همراه دارد که کارفرمایان و فریلنسرهای پروژه سالیدورکس SolidWorks نیز به واسطه پارسکدرز از آنها بهره‌مند می شوند.

امروزه دیگر لازم نیست برای انجام پروژه خود به شرکت ها یا دفاتر مختلف مراجعه  و  زمان زیادی را در ترافیک سپری کنید و هزینه‌های اضافی آمدوشد درون‌شهری را متحمل شوید. کارفرمایان پارسکدرز از هر مکانی مانند منزل یا محل کار خود به راحتی تنها با چند کلیک سفارش پروژه سالیدورک خود را ثبت می‌کنند. علاوه بر این، برای انجام پروژه خود نه به تعداد محدودی از کارمندان یک شرکت، بلکه به متخصصان سراسر کشور دسترسی خواهید داشت. همچنین با توجه به اینکه مبلغ و مهلت پروژه طبق مکالمات و توافقات دو طرف تعیین می شود، می توانید مطمئن باشید که پروژه شما با قیمتی رقابتی انجام می گردد و حاصل کار در بازه زمانی تعیین شده تحویل خواهند شد.
دورکاری برای فریلنسرها نیز امتیاز های یا مزیت های زیادی دارد. برای مثال، دیگر نیازی به حضور فیزیکی در محیط شرکت و رفت و آمد روزانه به محل کار ندارید، می‌توانید به صورت همزمان چند پروژه برای اجرا بپذیرید، هزینه نهایی انجام سفارش را خودتان از طریق گفتگو با کارفرما تعیین می‌کنید، در مورد ساعات کاری خود تصمیم می‌گیرید و غیره.

فریلنسرهایی که پارسکدرز را به عنوان بستر فعالیت خود انتخاب نموده اند، تاکنون، چند هزار پروژه سالیدورکس SolidWorks را با موفقیت به کارفرمایان تحویل داده اند. به همین دلیل، بسیاری از کارفرمایان و فریلنسرها برای ثبت و گرفتن پروژه سالیدورک از طریق پارسکدرز اقدام می‌کنند. پیوستن شما نیز به جمع بزرگ کاربران سایت، باعث افتخار ما خواهد بود.

هزینه انجام پروژه سالیدورکس از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه سالیدورک به صورت فریلنسری

همان‌طور که قبلاً هم اشاره شد، ارسال پیشنهاد قیمت جهت تعیین هزینه انجام پروژه‌ سالیدورک در پارسکدرز توسط متخصصان و فریلنسر‌ها انجام می شود. با توجه به تعداد زیاد فریلنسرهای فعال در سایت ما، قیمت‌های پیشنهادی معمولاً منصفانه و رقابتی هستند، به طوری که خریداران پروژه می توانند با ارزان‌ترین نرخ ممکن به نتیجه مطلوب برسند. باید بگوییم که، علیرغم اینکه نهایتا قیمت پروژه طبق توافق طرفین تعیین می شود، تصمیم‌گیرنده نهایی در پارسکدرز خود کارفرما است.

شما پس از ثبت پروژه سالیدورک SolidWorks خود، پیشنهادهای فریلنسرها را دریافت می‌کنید و با توجه به نیاز خود، بهترین پیشنهاد دریافتی را انتخاب خواهید کرد. البته توجه داشته باشید که پیشنهادهای فریلنسرها گاهی اوقات ممکن است از محدوده مورد انتظار شما بالاتر باشد. عدم آگاهی کامل و بروز کارفرما از قیمت ها و یا درج اطلاعات مبهم و ناکافی هنگام ثبت پروژه از جمله دلایل مواجهه با چنین مواردی است. در هر حالت،ما شرایطی را فراهم آورده‌ایم که خود کارفرما تصمیم‌گیرنده و ناظر بر انجام سفارش خود باشد.


نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟