(ترانزیستورهای نانویی برپایه گرافن)graphene nanoscale transistors

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

نانوترانزیستور بر پایه گرافن   یک تحقیق با فرمت word آماده گردد شامل موارد زیر: فصل اول:معرفی گرافن(تاریخچه،ساختار اتمی،خواص،کاربرد ها و مشکلات استفاده از آن) فصل دوم: کاربرد گرافن در ساخت ترانزیستورهای نانویی(چند مدل معرفی گردد).مخصوصا اگر به بایو ترانزیستورهای گرافنی اشاره شود عالیه.مثلا ترانزیستور بر پایه گرافن جهت تشخیص ویروس  

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

yari

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.03 (عالی) از 128 رای
پروژه موفق : 169
رتبه: 324
نوزده روز پیش

کاربر609

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

330,000 تومان

امتیاز 9.24 (عالی) از 53 رای
پروژه موفق : 87
رتبه: 190
یک ماه پیش
+8500
+71811

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.