تمرین پردازش بینایی با متلب(193)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 120,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت به خیر چند تا تمرین داشتم می خوام تا 7بهمن انجام بشه چهار تا هست

پردازش بینایی

تمرین 1-در این تصویر، همه‌ی اشیاء متمایل به رنگ سرخ را با مستطیل سرخ رنگ نشانه‌گذاری کنید. هم‌چنین کوچک‌ترین شئ متمایل به رنگ سرخ را با مستطیل آبی نشانه‌گذاری کنید.

کاری کنید که مستطیل آبی، بیرون مستطیل قرمز رسم شود به طوری که هر دو دیده شوند.

تمرین 2،_، یک تصویر میسازید با زمینه مشکی و یک علامت infinite رسم میکنید روی اون و به صورت دستی chain رو به دست میارید، F chain  اون F اولیه اسم یک نفر هست که حضور ذهن ندارم

برای تمرین شماره  3باید از همون کد مربوط به هاف ترنسفورم استفاده کنید و تصویر هم خودتون باید بسازید ، به این صورت که تصویر باید یک صفحه سیاه باشد که دو تا نقطه سفید در آن وجود دارد

تمرین شماره  8= تمرین هاف سه بعدی (Hough transform for circles)


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

محسن درایش

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

120,000 تومان

امتیاز 9.88 (ممتاز) از 76 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 159
چهار ماه پیش
+8500
+80884

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.