کنترل موتورDC با اردوینو

تا الان برای این درخواست 26   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


 سلام برنامه اردوینو برای یک موتور انکودر دار باشه که خلاصش اینکه بتونه سرعت و جهت و موقعیت موتور بین دو مانع بخونه و کنترل کنه

برق وصل شد موتور از نقطه A شروع حرکت کنه وقتی موتور به مانع برخورد کردن و حرکت نکرد موقعیت خونده و B ذخیره بشه

هرموقع که دستور دریافت شد موتور از نقطه Aبه B بره وقبل از رسیدن سرعتش کم بشه بعد از چند ثانیه که دستوری دریافت نشد به نقطه Aبرگرده 

اگر مابین رفت و برگشت دستور دریافت شد به نقطه B برگرده و اگر موتور بین موقعیت AوB به مانع برخورد کرد ریست بشه 

lcd برای منو تنظیمات داشته باشه که بجز موقعیت موتور همه چیز تعیین کرد


+8500
+115068

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.