پروژه پردازش تصویربا متلب(570)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک پروژه پردازش تصویر دارم،مربوط به ربات دلتای ۳درجه آزادی هستش،که بیشترشو انجام دادم،کد متلبش رو هم نوشتم

این ربات قراره یه دوربین روی اون نصب بشه و نقطه اثر نیرو یا جسمی که میخواهیم جابه جا کنیم رو تشخیص بده،میخواستم اگه میشه این کدی که من نوشتم شبیه سازی بشه یا اگه نیاز به برنامه ی بیشتری داره انجام بدین و اینکه متنش هم ویرایش بشه و درباره کد و شبیه سازی اون یک سری اطلاعات اضافه بشه به اون

اگه میتونین انجام بدین پروژه رو براتون بفرستم و اینکه قیمتش چنده

پروژه کارشناسیه برای رشته مکانیک یا رباتیک.     

         اگه لازمه براتون بفرستم پروژمو                                                       


+8500
+75113

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.