برای انجام پروژه های
پردازش تصویر (Image Processing)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه پردازش تصویر از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه پردازش تصویر از طریق پارسکدرز

در سال‌های اخیر، تعداد کارفرماهایی که خواستار انجام پروژه پردازش تصویر هستند روزبه‌روز در پارسکدرز در حال افزایش بوده است. فریلنسرهای موفق در پارسکدرز توانسته‌اند پروژه را طبق خواسته‌های کارفرما انجام دهند و رضایت آن‌ها را به دست آورند. جالب است بدانید هر یک از پروژه‌ها دارای خصوصیات منحصر‌به‌فردی بوده‌اند. ما در پارسکدرز خوشحالیم که توانسته‌ایم انتخاب کارفرمایان مختلف از سراسر ایران و حتی خارج از کشور شویم. اگر شما نیز می‌خواهید انجام پروژه پردازش تصویر خود را به فریلسنرها بسپارید، پارسکدرز یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شماست.

هدف پارسکدرز در طول بیش از ۱۴ سال فعالیت خود، جلب اعتماد کارفرمایان و فریلنسرها بوده است؛ بر این اساس، شما در آغاز فعالیت خود قادر خواهید بود بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای سفارش خود را ثبت کرده و پرداخت نهایی دستمزد فریلنسر را تنها زمانی که از حاصل کار راضی باشید، انجام دهید.

ما پارسکدرز را با هدف ایجاد پلی میان کارفرمایان و فریلنسرها بنا نهاده ایم. اکنون نیز با افتخار اعلام می کنیم که به این هدف دست یافته‌ایم و پارسکدرز به فضایی تبدیل شده است که هم کارفرما و هم فریلنسر می‌تواند به‌آسانی و در سریعترین زمان ممکن به خواسته‌های خود برسد. مراحل انجام پروژه پردازش تصویر در پارسکدرز به شرح زیر است:

 • ثبت سفارش پروژه پردازش تصویر ( به‌صورت رایگان برای کارفرمایان جدید)
 • مشاهده و بررسی سفارش و ارسال پیشنهاد توسط فریلنسرها
 • بررسی پیشنهادات و انتخاب مناسب‌ترین گزینه توسط کارفرما، گروگذاری وجه پروژه در سایت
 • ارسال حاصل پروژه انجام‌شده پردازش تصویر برای کارفرما در مهلت مقرر
 • بررسی نتیجه و  آزادسازی دستمزد فریلنسر در صورت رضایت توسط کارفرما

اگر کارفرما هستید، بهتر است بدانید هر پروژه‌ای که در پارسکدرز ثبت می‌شود، تمام مراحل ذکرشده را طی می‌کند تا بتوانید بر انجام آن نظارت کنید و از صحت نحوه اجرای آن مطمئن شوید. نکته مهمی که باید بدانید این است که قیمت سفارش پروژه پردازش تصویر توسط طرفین پروژه و از طریق مذاکره و توافق با فریلنسر تعیین می‌شود؛ بر این اساس، فریلنسر یا مجری متخصص با انگیزه کافی برای گرفتن پروژه اقدام خواهد کرد.

پس از ارسال درخواست خود، به احتمال زیاد فریلنسرهای بسیاری برای دریافت پروژه شما پیشنهاد خواهند داد. و برای اینکه از جانب شما انتخاب شوند، قیمتی مناسب تعیین خواهند کرد. همچنین شما می‌توانید در خصوص قیمت، نحوه انجام کار و زمان تحویل پروژه شرایط مورد نظرتان را مشخص کنید. بر این اساس، سفارش با قیمتی مقرون‌به‌صرفه در کمترین زمان انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که زمان سفارش ممکن است بر قیمت تاثیر بگذارد.

سیستم پیشرفته گروگذاری وجه مزیت بزرگی در پارسکدرز برای خریداران یا کارفرمایان و فریلنسرها به شمار می آید. گاهی اگر در پیام‌رسان‌ها با فریلنسر توافق کنید، ممکن است پس از پرداخت وجه با حساب کاربری حذف‌شده او روبرو شوید. با بهره گیری از سیستم گروگذاری، امنیت مالی پروژه ها قابل ضمانت خواهند بود به این معنا که هیچ یک از طرفین از نظر مالی متضرر نخواهند شد و می‌توانند با آرامش کامل انجام پروژه پردازش تصویر را پیش ببرند.
کسب رضایت صددرصدی کاربران  از جمله عواملی است که پارسکدرز را به سایتی موفق و برتر از رقبا تبدیل کرده است. ما در پارسکدرز بر خدمت‌رسانی به هر دو طرف پروژه تمرکز کرده‌ایم تا سایت ما اولین بستری باشد که صاحبان پروژه و فریلنسرها برای انجام پروژه‌های تخصصی در زمینه های مختلف به آن مراجعه می‌کنند. اگر می‌خواهید پروژه پردازش تصویر خود را برون‌سپاری کنید، ما در پارسکدرز همواره آماده هستیم تا پل ارتباطی شما با صدها پردازشگر تصویر ماهر باشیم و شما را به لیست کاربران دائمی و راضی خود اضافه کنیم.

مجری‌های پروژه های پردازش تصویر (Image Processing)

پردازش تصویر (Image Processing)

لیست پروژه‌های پردازش تصویر(Image Processing)

پردازش تصویر به دیجیتالی کردن یک تصویر و استفاده از ابزارها و عملیات مختلف برای استخراج اطلاعات از آن گفته می‌شود. با پردازش تصویر می‌توان اشیای مختلف را درون تصویر تشخیص داد یا عکسی واضح‌تر و بهتر در مقایسه با عکس اصلی ساخت. همچنین شناسایی الگو و بازیابی عکس‌های مشابه از پایگاه اطلاعاتی نیز در پروژه پردازش تصویر انجام می‌شود.

پردازش تصویر در تشخیص غدد سرطانی در اندازه‌های کوچک در پزشکی، افزایش کیفیت تولید با بینایی ماشین در صنعت، سنجش ترافیک، ضبط پلاک خودروها، ترمیم تصاویر قدیمی و صدمه‌دیده، تشخیص چهره و صنایع دیگر کاربرد دارد. رشد سریع پردازش تصویر در سال‌های اخیر منجر به افزایش تقاضا برای ابزارها و افراد ماهر در این حرفه شده است.

اگر نگاهی به لیست پروژه پردازش تصویر پارسکدرز کنید، هزاران پروژه خواهید دید که در سال های اخیر انجام شده‌اند. کاربران فریلنسر متخصص بسیاری در این حوزه در پارسکدرز فعالیت دارند و همواره آماده دریافت پروژه پردازش تصویر هستند. پس از اینکه سفارش توسط کارفرما ثبت شد، فریلنسرها برای انجام پروژه پردازش تصویر (image processing) پیشنهاد قیمت خود را ارسال خواهند کرد و کارفرما می‌تواند مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کند.

اگر فریلنسر هستید، برای مطالعه تمام جزئیات سفارش روی عنوان پروژه کلیک کنید. در این صفحه، بخش شرح پروژه و سایر جزئیات را می‌توانید بررسی نمایید و سپس اقدام به تخمین قیمت و ارسال پیشنهاد جهت گرفتن پروژه پردازش تصویر کنید. اگر کارفرما رضایت خود را پس از انجام پروژه پردازش تصویر اعلام کند و وجه گروگذاری شده در سایت را آزاد نماید، دستمزد خود را دریافت خواهید نمود.

اگر کارفرما هستید، حتما به شرح کامل نکاتی که باید در این پروژه رعایت شود بپردازید. خواسته‌های خود را به‌درستی و با تمام جزئیات بیان کنید تا فریلنسرهای پردازش تصویر فعال در پارسکدرز بتوانند پروژه‌ها را طبق توانایی‌های خود قبول کنند و به بهترین شکل آن ها را انجام دهند.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های پردازش تصویر از طریق پارس‌کدرز


مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های پردازش تصویر

پردازشگر تصویر باید دانش مناسبی در پردازش سینگال غیرتصویری، متلب، یادگیری ماشین و روش‌های سنتی پردازش تصویر داشته باشد. برای انجام این کار، فرد باید بتواند مانند یک دانشمند فکر کند و مهارت‌های برنامه‌نویسی مورد نیاز را داشته باشد. به برخی از مهم‌ترین مهارت‌های لازم برای انجام پروژه پردازش تصویر بیشتر اشاره می‌کنیم. اگر می‌خواهید به عنوان فریلنسر در پارسکدرز فعالیت کنید، باید این مهارت‌ها را در سطحی قابل قبول داشته باشید و ترجیحا قبلا پروژه نمونه پردازش تصویر انجام داده باشید.

مهارت‌های نرم مانند گوش دادن فعال و برقراری ارتباط موثر

برای اینکه رضایت کارفرما را به دست آورید باید بتوانید به‌خوبی با او ارتباط برقرار کنید و درخواست‌های او یا همکاران او را درک نمایید.

تسلط بر پردازش تصویر در متلب

افراد برای انجام پروژه پردازش تصویر باید به متلب که نرم افزار محبوبی در این زمینه است و برنامه نویسی در آن تسلط کافی داشته باشند. این محیط نرم افزاری علاوه بر کد نویسی، انواع عملیات، ابزارها و فیلترهای مورد نیاز را شامل می شود.

تسلط بر پردازش تصویر با اپن سی‌وی (Opencv) در پایتون

به علت حجم بالای داده‌ها، پردازشگر تصویر باید با یک زبان برنامه‌نویسی مانند پایتون آشنا باشد تا بتواند پروژه را در بهترین سطح انجام دهد. Opencv جز کتابخانه های محبوبی است که می توان برای انجام پروژه های مختلف از آن بهره گرفت.

ما بستری جهت فعالیت فریلنسرهای بسیاری از سراسر ایران در پارسکدرز فراهم کرده‌ایم و بابت ایجاد امکان ارتباط امن کارفرمایان و صاحبان کسب و کارها با آن ها مفتخریم. اگر شما نیز مهارت‌های لازم برای انجام پروژه پردازش تصویر را دارید، منتظر پیوستن شما به این جمع باتجربه و متخصص هستیم.

انجام پروژه پردازش تصویر از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه پردازش تصویر توسط فریلنسرها به‌صورت دورکاری در پارسکدرز

زمانی که استفاده از اینترنت در ایران رواج پیدا کرد، دورکاری نیز گسترش یافت. از آنجایی که مزایای دورکاری هم برای کارمندان و هم برای صاحبان کسب‌وکارها چشم‌گیر بود، توانست توجه همگان را به خود جلب کند. پارسکدرز نیز از این سیستم بهره گرفت تا محیطی جذاب، سازمان‌یافته و مطمئن برای هر یک از طرفین فراهم سازد. اگر صاحب کسب‌وکاری هستید، بهتر است با مزایای متعدد دورکاری آشنا شوید:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های اجاره و سرویس حمل‌ونقل
 • امکان استفاده از تخصص نیروی های ماهر از اقصی نقاط ایران و جهان
 • انجام پروژه‌ها با مقرون به‌صرفه‌ترین قیمت
 • دریافت حاصل سفارش در زمان درخواستی
 • علاوه بر کارفرمایان، فریلنسرها نیز از مزایایی بهره‌مند خواهند شد. برخی از این مزایا عبارت‌اند از:
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه حمل‌ونقل
 • عدم وجود محدودیت در گرفتن پروژه پردازش تصویر
 • امکان تعیین دستمزد پروژه
 • انعطاف‌پذیری در ساعات کاری بهره گیری از ساعات کاری منعطف

ما در پارسکدرز خوشحالیم که می‌توانیم امکان تجربه مزایای فوق را برای کاربران خود فراهم و نیازهای مختلف هر دو طرفین پروژه را برطرف کنیم. اگر می‌خواهید پروژه پردازش تصویر خود را به متخصصان بسپارید، پارسکدرز یکی از بهترین گزینه‌ها در ایران محسوب می‌شود و که می‌تواند ارتباط شما با فریلنسرهای این حوزه را تسهیل نماید و در دستیابی به نتیجه‌ای دلخواه شما را یاری کند.

هزینه انجام پروژه پردازش تصویر از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه پردازش تصویر به‌صورت فریلنسری

قیمت هر پروژه پردازش تصویر در ابتدا توسط فریلنسرهای فعال در این زمینه تخمین زده می شود و سپس از طریق گفتگوی طرفین در بستر سایت و طی توافق تعیین می‌شود. امکان ارسال پیشنهاد قیمت از سمت مجریان یا فریلنسرهای مختلف باعث می شود تا محیطی رقابتی ایجاد شده و نهایتا قیمتی منصفانه به شما اعلام شود. اگر اطلاعی از محدوده قیمت‌ پروژه های این حوزه ندارید، به لیست پروژه پردازش تصویر در این صفحه نگاهی بیندازید. در آخر این شما هستید که قیمت دلخواه خود را از میان پیشنهادات فریلنسرها انتخاب می‌کنید.


نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟