nlp و پردازش متن

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,300,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

براي هر فايل : امار dataset1 متون مشكي و امار dataset2كه رنگ قرمز هس رو به دست بيارين و تفاوت بينشون رو به دست بيارين (هر فايل به صورت جداگانه. )با اين كار featureهاي گروه قرمز و گروه مشكي در تمامي فايلها به صورت جدا جدا به دست مياد.

بعد براي  هر متن مشكي توي هرفايل(مثلا متن مشكي فايل اول)، feature هايي رو پيدا كنين كه جز featureها با بيشترين تعداد توي كل متون مشكي متعلق بازي و ارايشي (بازي جدا ارايشي جدا)باشن.

احتمالاتعدادشون كم خواهد بود ولي براي اين كار به يه خداقل featureمشترك بين همه متون مشكي بازي و ارايشي احتياج دارين

همين كار رو جداگانه براي فايلهاي قرمز انجام بدين.

بعداز اين featureها براي يه classifier استفاده كنين. 

همچنين يه برنامه بنويسين كه اين گروه از featureهاي كم تعداد رو تشخيص بده.

بعدش دو تا متن ميفرستم كه يكيش براي بازياس يكيش براي لوازم ارايشي هستش. اين متن رو بدين به برنامه كه  ببينه featureهاي متن جديد چيه و اونهارو پيدا كنه.

بعد همين متن ها روجداگانه به classifier بدين تا تشخيص بده كه اين متن جز گروه مشكي هس يا قرمز(بر اساس  featureهاي گروه قرمز و مشكي كه از داده هاي قسمت قبل پيدا كردين ).

بعد ببينين كه كدوم featureهاي متن داده شده(مثل كلمات وbigram trigramها)  جز گروه قرمز هستن كدومهاشون جز مشكيا.

اگه كه classifierخوب كار نكرد، يه classifierكلي براي فايل هاي بازي و يكي براي محصولات ارايشي بنويسين. در اينم مثل قبل عمل ميكنه فقط شما از featureهاي گروه قرمز و featureهاي گروه مشكي متون بازي وfeatureهاي گروه قرمز و featureهاي گروه مشكي متون ارايشي استفاده ميكنين.

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

متخصص هوش مصنوعی

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

1,300,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 152 رای
پروژه موفق : 183
رتبه: 1
نه روز پیش
+8500
+76591

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.