دو فرم ثبت سفارش با rsform +درگاه پرداخت

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان براي دو وب سايت تحت جوملا مي خوايم بخش سفارش آن لاين داشته باشيم.مايليم اين فرم با rsform ساخته بشه و حتما بايد قبل از ارسال به بانک پيش فاکتور صادر بشه.بانکهاي سامان ، ملت ، پاسارگاد مورد نياز هست. اگر با rsform انجام بشه تنها بخش پيش فاکتور و پرداخت بايد تکميل بشه و مابقي درست شده ست. سايت اول : http://goo.gl/ioM77m در اين سايت ما تنها يک خدمت با قيمت مشخص ارائه مي کنيم.مي خوايم که بازديدکننده بتونه در فرم مربوطه اطلاعات اوليه اش رو وارد کنه ، پس از ثبت سفارش بهش پيش فاکتور با کد فاکتور رندم و انتخاب بانک نمايش داده بشه، سپس به بانک مورد نظر منتقل بشه و بعد از پرداخت هم کد رهگيري نمايش داده بشه و همينطور کد رهگيري مربوطه به مدير و کاربر ايميل بشه. سايت دوم : http://goo.gl/JdhZff در اين سايت هم دقيقا مشابه فرم بالا نياز هست . فاز دوم پروزه اتصال به پنل ارسال اس ام اس و درگاه هاي بين المللي وب ماني/پرفکت ماني و بيت کوين است.

+8500
+34969

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.