آناليز داده ها و انجام محاسبات مدل سازي پروژه مدل سازي شدت تصادفات

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

مراحل انجام پروژه:

این پروژه، چارچوب مدلسازی شدت تصادف وسایل نقلیه را با توجه به موقعیت (برای مثال طول و عرض جغرافیایی) و سایر مشخصه های وقوع تصادف در طول جاده، که می توان آنها را از داده های تصادف بدست آورد، توصیف می کند،  برای انجام این کار داده های تصادفات 3 سال مسیر مورد مطالعه شامل؛ موقعیت نقاط وفوع تصادف( طول و عرض جغرافیایی) و عوامل تاثیر گذار در وقوع تصادف (متغییر های مستقل) جمع آوری شده و به صورت فایل اکسل در دسترس است. 

گام های زیر جهت انجام پروژه مورد انتظار است:

گام اول: خودهمبستگی¬های زمانی بین متغیرهای مستقل که در رابطه با زمان هستند، باید تست شود و هر نوع خودهمبستگی زمانی قابل ملاحظه که ممکن است قبل از استفاده از داده¬ها وجود داشته باشد باید تصحیح شود.

روش پیشنهادی: تست دوربین وانسون(DW)- آزمون ضریب لاگرانژ(LM)- آزمون Q لیونک باکس(LBQ)

گام دوم: خودهمبستگی مکانی تصادفات وسایل نقلیه باید تست شود. اگر تصادفات وسایل نقلیه به طور قابل توجهی به دلیل خودهمبستگی مکانی، خوشه¬بندی شوند، آنگاه یک شاخص خودهمبستگی مکانی مناسب باید در فرآیند مدل¬سازی به عنوان فاکتور ریسک وارد شود.

روش پیشنهادی: شاخص I موران – آماره G گنیس اورد

گام سوم: موقعیت نقاط تصادف باید وارد GIS شود و پس از بدست آوردن رقوم ارتفاعی نقاط فاصته دید در دسترس جاده مطابق با معیار AASHTO تعیین شود. 

سپس بخش¬هایی از جاده با مسافت¬های دیدی که ممکن است به طور بالقوه مطابق استاندارد AASHTO نباشند، می¬تواند در فرآیند مدلسازی به عنوان فاکتورهای ریسک وارد شوند.

روش پیشنهادی: نرم افزار ARC GIS

گام چهارم: در نهایت، یک فرآیند آماری مناسب که می تواند میزان تاثیر هریک از عوامل تاثیر گذار در وقوع تصادف(متغییر های مستقل(حدود 17 متغیر)) به گروه¬های مختلف شدت تصادف (متغییر های وابسته(3 دسته؛ خسارتی، جرحی، فوتی)) را شناسایی کند، باید اعمال شود.

روش پیشنهادی: مدل رگرسیون لجستیک چند جمله ای MNL


+8500
+76593

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.