پروژه تحقیق(14577))/

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 14773

موضوع: پروژه تحقیق

سلام ،وقت بخیر،خسته نباشید.پروژه شما چنین تحقیقی روانجام میده .اگر انجام میدیدلطفا قیمتش رو هم بفرمایید.

مثنوی:دفتر اول (کریم زمانی)ازبیت ۲۰۱۲تابیت۳۰۱۲،صفحه ی ۶۲۴تا۸۷۶(قصه سوال کردن ازعایشه)

  انجام مواردی از قبیل: بیان خلاصه داستان، اشاره به شخصیت های داستان و کارکرد آن ها،اشاره به بخش های داستان مقدمه، میانه و نتیجه و شرح اوج و فرود داستان، اشاره به مفاهیم اخلاقی مذکور در داستان و شیوه بیان آن توسط مولانا، اشاره به مفاهیم جامعه شناختی ای که احتمالا از متن درک می کنید.   /   

بررسی ابیات گفته شده ،مواردمشخص شده پیاده شود.

هنجارگریزی و آشنایی زدایی را در داستان های مرزبان نامه صفحه(۳۶تا۸۱) اعمال نمایید.

منبع:آشنایی با زبان شناسی در مطالعات ادب فارسی نویسنده :کورش صفوی


+8500
+76593

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.