تهیه CDR برای فرآیند مهاجرت کاری 1797

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

توضیحات پروژه

این یک پروژه درسی نمی باشد، بلکه جهت تهیه CDR برای فرآیند مهاجرت کاری می باشد. که در مجموع به 3 پروژه مهندس صنایع در زمینه مدیریت و کنترل پروژه نیازمند می باشم.

محتوا پروژه بر اساس واقعیت و کار اینجانب هست که اطلاعات کلی آن موجود می باشد و  نیاز به یک متخصص مدیریت و کنترل پروژه که با PMBOK و  نرم افزار MSP می باشم.

فرد مورد نظر باید اطلاعاتی که توسط اینجانب ارائه می شود رو در قالب یک گزارش تخصصی مدیریت و کنترل پروژه در قالب مورد نظر CE  ببرد.

لازم به ذکر است قالب این پروژه و توضیحات کامل چگونگی آن آماده می باشد و فرد متخصص باید محتوای اینجانب را به صورت تخصصی در این قالب یادداشت نمایند.

هر پروژه ماکسیسم باید 2300 کلمه باشد (کل فایل نباید بیش از 2300 کلمه باشد)، از این رو پروژه سبک می باشد


+8500
+77475

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.