تمرین درس مبانی داده کافی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تمرین درس مبانی داده کاوی

دقت کنید که ما به تمرین اول احتیاجی نداریم و فقط تمرین دوم مهمه 

 تمرین اول رو بخاطر اطلاعاتی که ازش تو تمرین دوم استفاده میشه گذاشتیم

تمرین دوم)با استفاده از کتابخانه های آماده متلب یا پایتون یک درخت تصمیم برای دیتاست تمرین اول ساخته و به مقایسه عملکرد الگوریتم خود در تمرین اول و الگوریتم ساخته شده توسط کتابخانه توسط معیارهای زیر بپردازید:

1. accuracy 

2. precision 

3. recall 

4. f-measure

لازم است به طور مفصل شرح داده شود که چرا الگوریتم شما عملکرد بهتر/مساوی/بدتری از الگوریتم رقیب دارد.

تمرین اول)ساخت درخت تصمیم با استفاده از معیار

الف) آنترویی

ب) ضریب جینی

دیتاست ضمیمه شده است. تمام ویژگی ها باینری هستند و ستون آخر کلاس لیبل است. مقادیر صفر برای هر ویژگی به معنای missing value می باشد. با زبان متلب یا پایتون دو تابع بنویسید که دیتاست را از ورودی دریافت کرده و درخت تصمیم ساخته شده را بعنوان خروجی برگرداند. دقت کنید که نباید از توابع آماده استفاده شود


+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.