نگارش مقاله ISI

تا الان برای این درخواست 15   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

- شرح پروژه: نوشتن مقاله ای در زمینه علوم کامپیوتر و اخذ پذیرش در ژورنال ISI با ایمپکت خوب

- موضوع مقاله: در زمینه یادگیری ماشین یا هوش مصنوعی , که عنوان دقیق به کارفرمای منتخب داده می شود

- صلاحیت علمی مجری: دارای تخصص قابل اثبات در زمینه مقاله مورد نظر داشته باشد و همراه ارسال درخواست انجام پروژه ، رزومه و لیست مقالات مرتبط با موضوع پروژه را برای اثبات تونایی خود ارسال کند

- پروژه تنها در صورت اتمام مرحله پذیرش و دریافت ایمیل قبول مقاله از طرف ژورنال اتمام یافته تلقی می گردد و نگارش مقاله به تنهایی کاربردی نخواهد داشت و پروژه انجام نشده تلقی می گردد

- در صورت کسر مبلغی از هزینه، امکان درج نام فریلنسر به عنوان یکی از نویسندگان نیز وجود خواهد داشت


+8500
+84276

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.