پروژه متلب (16280)++

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقتتون بخیر

حالتون خوبه

ببخشید من برای ادامه روند پایان نامه م میخام ادامه کار کدنویسی رو که تیم شما انجام داد رو دوباره به مجری بسپارم که کار رو انجام داده

واقعا راضی بودم خیلی خوب بود

من تا بیست دقیقه دیگه جزئیات رو خدمتتون میفرستم و ممنون میشم به همون مجری بدید ک پروژه م رو انجام داده

من در پایان نامه ای ک قراره انجام بدم همون طور که قبلا پروپوزالم رو خدمتتون فرستادم باید با یک دقت خوبی طبقه بند توده ها رو تفکیک کنه من برای اینکه جزئیات بیشتری از پروژه م رو بدونید یک نمونه از پایان نامه همکلاسیم رو خدمتتون میفرستم که روی یک دیتا ست دیگه انجام شده.
الان شما کدهایی ک زحمت کشیدین نوشتین دارین مابقی کار رو هر چیزی ک لازم بود بهش اضافه کنید ام از طبقه بند و شاید هم بخاین یک سری ویژگی دیگه اضافه کنید ایرادی نداره اضافه کنید. من فقط میخام یک نتیجه قابل قبولی گرفته بشه. بازم ممنون از زحمتتون. هر سوالی بود من در خدمتم.

پایان نامه ای ک خدمتتون عرص کردم

ایده اصلیم رو از این پایان نامه گرفتم با این تفاوت که من ویژگی های مرزی رو هم اضافه کردم

پروپوزال خودم

اگر که پروژه ای که نوشتن رو هم دارید براشون بفرستین که دقیقا بدونن از کجا شروع کنن

من منتظر خبرتونم

لازمه ی نکته هم اضافه کنم. ایده ویژگی های مرزی هم به پیشنهاد استاد راهنمام از این دوتا مقاله ای که در زیر میفرستم گرفته شده. بد نیست نگاهی بهش بندازین و اگر لازمه ویژگی رو به کد اصلی اضافه کنید.

مقاله های مربوط به ویژگی مرزی

ببخشید ک توضیحات زیاد شد الان کل توضیحات رو خدمتتون عرض کردم. اگر سوال خاصی بود من در خدمتم

مدت زمانش هم ۱۲ روز باشه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Hamed DB

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

500,000 تومان

امتیاز 9.88 (ممتاز) از 25 رای
پروژه موفق : 46
رتبه: 167
دو روز پیش
+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.