تحقیق درس بازاریابی(1410)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

کار کلاسی برای درس بازاریابی 

یکی از سه بازار زیر را انتخاب کنید:

۱. دوچرخه

۲. موتورسیکلت

۳. خودرو

برای مثال خودروی سمند را انتخاب میکنیم؛

هدف را می نویسیم. مثلا وب سایت ها و محتواهایی که در مورد سمند هست را بررسی میکنیم. نحوه دسترسی به محصول در بازار آزاد و بازار ثبت نامی به چه صورت است، چه رنگ بندی هایی دارد، قیمت های مدل های مختلف آن به چه صورت است و چقدر نوسان دارد، نحوه بازاریابی آن را می نویسیم. از شبکه های اجتماعی وب سایت و اینستاگرام در بازاریابی استفاده میکنیم‌.

همه این موضوعات را جمع بندی کرده و در یک فایل به صورت ویدئو یا ویس یا فایل پاورپوینت که روی آن با صدای خودمان صحبت کردیم تهیه میکنیم و برای استاد میفرستیم.

 نکات قابل توجه برای انجام کار کلاسی: 

۱. یک برند را انتخاب کرده و در پی وی به استاد اعلام میکنیم.

۲. هر برند و محصولی که انتخاب میکنیم حتما باید مدل نو و صفر آن در بازار وجود داشته باشد یعنی سهم بازار واقعی داشته باشد. مثلا یک نوع خودروی خارجی که صفر آن در بازار موجود نیست ملاک کار ما نیست.

۴. کمتر به سمت محصولات سایپا و ایران خودرو برویم چون فعالیت های بازاریابی برای این دو خیلی معنا ندارد.

۳. پژوهش را به صورتی انجام میدهیم که انگار میخواهیم نمایندگی آن برند را بگیریم. به عبارتی ته بازار را درمیاوریم.

۴. پژوهش را به صورت فایل ویدئویی یا ویس یا فایل پاورپوینی که با صدای خودمان مطالب را روی آن توضیح داده ایم تهیه و برای استاد ارسال میکنیم.

در مورد بازاریابی یه برند از دوچرخه یا متور سیکلت یا خودرو انتخاب میکنیم و در مورد مسائل حوزه بازاریابی این محصول و گزارش رفتار مشتریان این محصول و استراتژی های بازاریابی که به کار گرفته اون برند و صفحات دیجیتال اون برند و 4 تا A که شامل آگاهی ، نگرش، اقدام کردن و دوباره اقدام کردن است که به AIDA معروف هستش چیزایی از این دست. 


+8500
+83648

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.