پروژه تحقیقی(17147)+

تا الان برای این درخواست 0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:سلام وقت بخير
ببخشيد ميخوام اين تمرين رو برام انجام بديد
لطفا بهم اطلاع بديد
ابزارهاي متن باز مشخص شده مربوط بع ابزارهاي كنترلگر sdnو nfv به طور دقيق بررسي نموده و ضمن نصب و راه اندازي آن گزارش جانعي از نتايج بررسي به صورت زير تهيه و ارسال كنيد
١-تهيه گزارش درقالب فايل ms word به صورت فارسي با معرفي دقيق ابزار open security contr oller(osc) شامل ويژگيها مزايا و معايب كاربردها و مقايسه ان با ابزارهاي رقيب به همزاه روش نصب و راه اندازي و كار با ابزار( درج تصاوير لازم)
٢- تهيه كليپ  آموزشي و راه اندازي و كاربا ابزار كه گوينده فيلم بايد خود شما باشيد

فقط ويدئو بايد صدا داشته باشه شخصي كه انجام ميده بايد بگن در حين اموزش نصب و راه اندازي توضيحات رو بدن كه بدونم چطوري انجام دادن بعدا صداي گذاري كنم(توضيحات كامل و جامعي بزن
بايد open security contr oller(osc)  رو نصب و راه اندازي كنند و فيلم بگيرند از تمام مراحل و و هنگام نصب توضيحات رو بدن

Https://Www.opensecurity.cotroller.org/
+++


+8500
+84274

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.