13679 - مقاله کلاسی (مطالعات تطبیقی هنرهای اسلامی)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

-  ارشد هنر(نقاشی ایرانی)

- نگارش یک مقاله می خواهم تطبیقی برای مطالعات تطبیقی هنرهای اسلامی که یکم سر موضوعش سختگیرند و قانونهای خودشون را دارند

- استاد باید موضوع رو تایید کند بعد شروع بشه امکان داره موضوع به من بدهین من تاییدیه بگیرم بعد انجام بشه همون مقاله تطبیقی یه اصول خاصی برای انجامش دارند که من نمونه شو ندارم 

- حتما باید مربوط به دوران اسلامی بوده باشه خیلی کلی نباشه . حتما نباید نگارگری یا نقاشی باشه . حتما باید پیشینه تحقیق در موردش وجود داشته باشه و با عنوان ،هدف و سوال شروع بشه چکیده و کلمات کلیدی و منابع هم خیلی براشون مهمه . اینها گزیده ای از چیزهایی بود که از کلاسشون دستم اومد.


+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.