انجام شبيه سازى و تهيه فصل ٤ و٥

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 700,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام ، شبيه سازى مربوط به پايان نامه با عنوان رديابى نقطه حداكثر توان سلول فتو ولتاييك با روش كنترلى pid_gwo متصل به شبكه ميباشد . شبيه سازى بايد طبق مقاله رفرنس و در شرايط مشابه باشد با اين تفاوت كه رديابى نقطه حداكثر توان در خروجى مبدل بوست به جاى روش فازى از pid_gwo استفاده بشود و همچنين در خروجى مبدل باك از طريق اينورتر به شبكه متصل گردد و همچنين نتايج ميبايست نسبت به مقاله رفرنس داراى نتايج بهتر و قابل قبول باشد و نياز است با توجه به نتايج ، فصل ٤ و ٥ با توجه به رعايت تعداد صفحات مجاز پايان نامه تهيه گردد .


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

M.Zandi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

700,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 128 رای
پروژه موفق : 209
رتبه: 14
نه روز پیش

Alinateghi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,800,000 تومان

امتیاز 9.44 (عالی) از 19 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 164
یک ماه پیش
+8500
+84276

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.