شبيه سازي شبکه هاي مش بيسيم چند کاناله و چند راديويي با متلب

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 900,000 تومان

شرح پروژه:

اين پروژه در واقع شبيه سازي سه روش تخصيص کانال در شبکه هاي مش بيسيم مي باشد. پروژه اصلي که مد نظر بنده است، روشي با نام ODCA است و دو روش ديگر به نام هاي CLICA و CCA جهت مقايسه با اين روش و نشان دادن برتري روش ODCA است.دو روش CLICA و CCA داراي جزئيات کمي بوده و احتمالا پياده سازي آن راحت خواهد بود.اما در مورد روش ODCA خواهشمند دقت هستم. پارامترهاي شبيه سازي مورد نياز از نظر بنده در پيوست پارامترها و نمودارها قرار داده شده است. جهت نتيجه گيري از شبيه سازي 6 نمودار در پيوستي به نام پارامترها و نمودار ها قرار داده شده که هدف بنده از اين شبيه سازي دست يابي به اين نمودار ها مي باشد.(بردار هايي که اکنون در هر نمودار وجود دارد،شماتيک مي باشد)


زیرساخت:
متلب


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mohsen_ms

کاربر عادی

کاربر عادی

900,000 تومان

امتیاز 9.36 (عالی) از 45 رای
پروژه موفق : 69
رتبه: 131498
پنج سال پیش
+8500
+45392

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.