تبديل PSD به HTML ( لندينگ پيج) ساده

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت شما متخصصين گرامي - فوري من چندين صفحه طراحي شده دارم که ميخوام به HTML تبديل بشه . (قالب صفحه در فتوشاپ طراحي شده). شروع فقط 1 صفحه لندينگ پيج رو قيمت بديد. قالب طراحي شده کامل و قالب يه لندينگ پيج مي باشد . زبان انگليسي ميباشد و نيازي به فارسي کردن نيست. فقط يک صفحه مي باشد ( بدون منو) دوستان لطفا پايين ترين قيمت رو ارايه بفرماييد چون امکان صرف هزينه زياد براي من مقدور نيست (هزينه پايينتر با استاندارد لازم در اولويت مي باشد) با مجري برگزيده بصورت دايم همکاري خواهيم داشت ( بيشتر صفحات لندينگ پيج و چندين سايت کوچک و در صورت رضايت طرفين پروژه هاي بزرگتر). نياز به دانش HTML , CSS ميباشد . طرح بسيار ساده است. در صورتي که آشنايي به PHP , MYSQL هم داريد اعلام بفرماييد (البته نه براي اين پروژه براي پروژه هاي بعدي) دوستاني که سرشون شلوغه و نميتونن کار رو سريع تحويل بدن لطفا اقدام نکنيد (براي هر صفحه لندينگ پيج حداکثر 36 ساعت -چون واقعا طراحي ها ساده ميباشد.) اين پروژه فوري است - با اولين متخصصي که قيمت مناسب ارايه دهد شروع به همکاري خواهد شد(اين پروژه و پروژه هاي ديگر) - خواهشا پشنهاد نديد و بعدش بيشتر از نيم روز نتونيد پاسخ بديد. از وقتي که براي مطالعه اين پروژه گذاشتيد سپاسگذارم


زیرساخت:
HTML,CSS,PSD2HTML


قابل تحویل:

+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.