تبديل psd به ورد پرس

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

قالب فايل پيوست ابتدا بصورت عکس با فرمت jpg براي نمايش عمومي ارسال شده است. بعد از تاييد مجري قالب اصلي ارسال مي گردد. براي ارائه قيمت حتما موارد زير رو مطالعه فرماييد : 1- قالب ترجيحا با آخرين نسخه سيستم مديريت محتواي وردپرس کار کند در غير اينصورت اعلام کنيد. 2- تمام قسمت هاي متني نمايشي داخل قالب به جيز متن هاي هدر سايت قابل مديريت باشد. 3- فونت ها دقيقا رعايت شود و تغيير نکند. 4- باکس پايين صفحه که با عنوان معرفي باغ دانش مشخص شده براي نمايش صفحات و برگه ها و نوشته ها (صفحات داخلي) نيز استفاده خواهد شد. 5- قالب بايد مطابق با استاندارد هاي w3 و SEO باشد. 6- متن Dreamy night ,.... نياز به بخش مديريت ندارد و بايد تصويري باشد. زمان کوتاهتر باشد بهتر است. قيمت هاي نجومي ندهيد قيمت خيلي مهم است و نمونه کار ورد پرس يا جوملا. با سپاس.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وب-آرت

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 26 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 349
پنج سال پیش

سعید-900

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 15 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 137710
پنج سال پیش

imehrabadi

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 9.06 (عالی) از 55 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 265
پنج سال پیش

empera2r

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 141284
پنج سال پیش

silvercover

کاربر عادی

کاربر عادی

400,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 77 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 122
پنج سال پیش
+8500
+53758

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.