همکاری در ساخت اپلیکیشن پیام رسان

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

مهلت و بودجه و مهارت فقط برای پر شدن فیلدها پر شدن و در مورد این چیزا باهم صحبت میکنیم بعدا

من تصمیم دارم یه پیام رسان طراحی کنم و میخوام یه تیم تشکیل بدم

شیوه کار هم به صورت تیمی و درصدی هست یعنی در واقع میخوام که با هم یه پیام رسان ایجاد کنیم و توسعه اش بدیم و سودش رو تقسیم کنیم. اگر کسی هست که علاقه داشته باشه همکاری کنه لطفا بگه.

برای این کار باید بلد باشید نسخه اندروید پیام رسان رو خودتون برنامه نویسی بکنید چون اون چیزی که مدنظر هست حداقل با هیچ کدوم از اپ سازهای ایرانی امکان ساختش نیست.

لطفا خوب فکراتون رو بکنید و در صورتی که حاضرید از الان تا زمان سوددهی کار باشید بگید ولی مطمئن باشید ایده خوبی داره و اگه اپلیکیشن خوب طراحی بشه میترکونه

بازاریابی کار با منه و شما اپ رو طراحی میکنید


+8500
+83648

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.